bugün

evet evet. yayınlansın ve spikerler de deep ile pulp fiction olsun. onların şampiyonlar ligi maçlarını ciddi ciddi oturup anlatmaları çoğu seyircinin hoşuna gidecektir.
kendi aralarında seçim yapıp birisi yorumcu, diğeri de sunucu olur.
(bkz: merakla bekliyoruz)
deep ilker yasin olur, pulp fiction'da orhan şengürbüz. biz de güler eğleniriz.

pulp fiction: top appiah'ta ne düşünüyorsun deep ?
deep: fenerbahçe'nin gol atması lazım.
pulp fiction: evet.
pulp fiction:evet sayın seyirciler old trafford stadından bildiriyorum şaka lan şaka evdeyim.maç ne olur deep
deep:bence milan kazanır hoca
pulp fiction:ne milan'ı azizim m.united-lyon maçını anlatıyoruz
deep:yanlış kanalı açmışım dur değiştireyim
pulp fiction:tamam hoca
deep:açtım hoca bence 3 numralı kız kazanır
pulp fiction:ne kızı hocam
deep:show tv'de güzellik yarışması var azizim taş hepsi
pulp fiction:bakayım hoca.offf hoca 8 numara da kaya maaşallah
deep:ağzının suyunu sil azizim haha
pulp fiction:başlıyor hocam
deep:hadi hayırlısı
pulp fiction:evet 1 numaralı güzelimiz maça pardon podyuma çıkarak yarışmayı başlattı
deep:lan bu işte bir terslik var
pulp fiction:ne tersliği hocam taş gibi hatunlar varken maymun adamları anlatacak halimiz yok ya
deep:doğru diyorsun hoca
pulp fiction:2 numaralı taşta pardon güzel de podyuma çıktı
deep:ben 3 numaralı kızdan kontraatak bekliyorum hala

(bkz: ve olaylar gelişir)
(bkz: ağlamak istiyorum sayın dinleyiciler)
(bkz: bir bu eksikti)
(bkz: msn den yazari tehdit etmek)
(bkz: herkesin desteklemesi gereken bir kampanya)*
(bkz: erkek atti uc oldu kiz heyecanli)
pulp fiction : inönü stadını bilenler için söylüyorum denize bakan kale... kanka denize bakan dedim de aklıma geldi. dün seyrettin mi de deniz akkaya ile top model türkiye yi

deep : kaçar mı baba. hani "biraz daha cesur olmalısın, utanmamalısın popom göründü diye" dedi ya deniz. ben orda oyumu verdim kanka. bu deniz kurtarır türkiye'yi karanlıktan.

pulp fiction : beynini seveyim kanka. neyse sayın seyirciler top orta yuvarlağa dikili.....

deep : dur dur kanka dur allahaşkına. top dedin, yuvarlak dedin, dikili dedin. allak bullak oldum.

pulp fiction : dikkat edersen duruverdim zaten azizim. 3 ü birden benim de zihnimi bulandırdı.

deep : tümer metin'i kesmiş takımdan hoca galiba?

pulp fiction : "kesmek" dedin de aklıma geldi kanka. sibel can tangalı fotoğraflar için "sulhi beni kesecek" dediydi hatırladın mı?

deep: hahaha. "hadi ordan" dedim zaten içimden. öyle bıçak varmola?

pulp fiction : kanka dikkat ettiysen her boku döndürüp abazanlığa vurmaya başladık.

deep : vurmak dedin de. eööö.
http://inciswf.com/1286602117.swf
mackenzie: aman tanrım ne gol! çölde bir vaha gibi. valla yüreğimiz ağzımıza gele gele ağzımızda er kalmadı sayın seyirciler. arda geldi, koşuyor, koşuyor... ve gooollll!!!

ercan taner: mode on.
papatyam dizi varken olmaz.
mantıklı denenmesi önerilen sözlük yazarı düşüncesidir.
güzel önerme,hatta maçtan sonra da tartışma programı olsun seçtiğimiz 3-4 yazar 1 tane de moderatör bu programı yönetsin,yazarlardan sorular alsın chat bölümünde.