bugün

bir fenerli olarak beceriksiz fenerlerinin ayaklarını kullanamamalarından dolayı bugün olan şampiyonluktur.şampiyon bursaspor tebrikler diyorum ve çok mutluyum.
(bkz: oley oley bursaspor)
ligin sonu geldi evet,bir fenerli olarak içimde bir burukluk var mı,eh işte..

ama çok mu üzgünüm hayır,anadolu'dan şampiyon çıktı lan! helal olsun!
tebrikler bursaspor ve taraftarları.

trabzon iki kupayı da aldı fenerden...
(bkz: çarşının tarihe geçen şakası)
(bkz: çarsının tarihe geçen şakası)
"helal olsun" demekten başka hiç bir şey yapılamayacak takım.
okunması bile garip gelen yazı.
bursasporu canı gönülden tebrik ederiz.
Fenerbahçeliyim. Bursada oturuyorum. Şampiyonluğa deli gibi seviniyorum. (Koyu Fenerli olmama rağmen)
Neden mi;

1)Daum'u istemiyordum en baştan beri gitmesi için iyi oldu bu.

2)Guiza da öyle. Belki Semih'in değeri anlaşılır.

3) Haketti Bursa. Haketmişti. Kaldırımlar bile yeşil beyazdı bugün Bursa/Orhangazi'de. O kadar kenetlenme vardı. Halk zaten inanıyordu. Yoldan geçerken kulak misafiri oldum bir konuşmaya. 70 yaşıdaki amca Bursaspor forması giymişti. O kadar işte. Neyse hayırlı oldu Türk futbolu adına.

Not: Bursaspor Şl'de ne yapabilir orası aşikar. Ama şimdi şampiyonluğu doyasıya kutlamanın zamanı
hakeden kazandı. tebrikler bursaspor.
ülkenin dört bir yanındaki bursalılara hakikaten mutluluk yaşatmış cümle.
4 büyüklere bir büyük daha eklenmesi.
timsah'ın zirveye çıkışı.

yorumculardan bir tanesi şöyle bir şeyler geveledi; tarihte bir ilk, bir daha yaşanır mı... zor.
zor ne mınakoim?
sivas yaklaşmıştı, bursa ulaştı, başkaları da gelecek, zor mor değil. *
kutlu olsun.
çok mutluyum. bursa ile de bursaspor ile de hiç alakam yok ama çok muyluyumm. öyle bir karakter ki ertuğrul hoca eline yüreğine sağlık. tebriklere olsun bursaspor!a.
çekmişiz kafaları dalmışız hayallere
çekmişiz kafaları dalmışız hayallere
2010 yılında şampiyonlar liginde
koyacağız real madride
koyacağız real madride

hayallerimiz elbet birgün gerçek olacak
hayallerimiz elbet birgün gerçek olacak
bursaspor bayrağı boğazda sallanacak
yer yerinden oynayacak
yer yerinden oynayacak
oldu en sonunda oldu bim bam bommm...
ertuğrulgazi ile başladığı serüvenine, yine sağlam bi ertuğrul ile devam eden şehrin, şampiyon kulübü.
16 BURSA + 16 MAYıS + 61 TRABZON = ŞAMPiYON BURSASPOR.
süper kupada trabzonspor ile karşılaşacak takım.

bu arada trabzonspor fenerbahçeyi eleyerek iki kupadan etmemiştir. buna süper kupayı da eklemeniz gerekir.
bir trabzonlu olarak bursasporu tebrik ediyorum, 84 den beri ilk kez bir anadolu takımı şampiyon oluyor. bu da bu memlekette bir şeylerin düzeldiğini gösteriyor. evt ağlamak istiyorum sayın seyirciler..
kardeş takımını değiştirmesi gereken klüp...
(bkz: trabzonspor)
denizlide 16 dakika uzamıştı maç.
bursanın plaka numarası 16
trabzonun plakası 61 (16'nın tersi)
toplayın ne yapar 40 yapar ve milliyetçi hareketin kırkıncı yılı.
şampiyon sıfatını sonuna kadar hak ederek almış 5. büyük. tüm bursayı müthiş bir heyecan ve mutluluğa boğdular helal olsun demekten başka yapacak bir şey yok.
bursanın şampiyon olması kadar trabzonun bunda katkısı olmasına da sevindim şahsen. yeni bir kardeş takım mı geliyor acaba?
akşam için için coştuğum sıkıntılı 90 dk'nın ardından ilaç gibi gelmiş hadisedir. yürü bursa kim tutar seni. artık yenilsen de yensen de möhim değil. herkesin durumu ortada... neyini çekemiyorsunuz acaba eski 3 büyükler. sadece siz yoksunuz ligde. bencilleşeceğinize,çirkince birbirinize saldıracağınıza sevinin anadolu'dan da uzun zaman sonra şampiyon çıktı diye. bu ülkenin vatandaşı değil misiniz siz de? değerlerinizi kaybetmeyin...
(bkz: bursa bursa olalı böyle şenlik görmedi be abi)
birilerinin kendisini dünya'nın merkezinde görmesi neticesinde yaptığı basın toplantısı ile gölgelenemeyecektir.
(bkz: teslim ol bizans)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar