bugün

(bkz: bir kıskanılan obje olarak öğretmen götü)
Sizde öğretmen olun sizde büyütün.
Öyle şaka olmaz kardeşim asdffghjjj .
Şaka maka Eylül bitti hala tatildeler. Gözümüzden kaçtı sanılmasın.
öğretmenlerden ''herkesin derdi biz olmuşuz demek ki zamanında iyi koymuşuz'' şeklinde bir çıkışı beklediğim başlık.
Öncelikle düzgün konuşun lokasyonunuzu sevdirtmeyin bana suserlar.konuya gelirsek öğretmenler dünyanın her yerinde böyle türkiyeye özel değil.Annem öğretmen haftada 16 saat (şaka gibi) bir süreyle vaktini dolduruyor kalanında da özel ders yapıyor ve o meslek-egitimdeki bir insana göre iyi parayı buldu açıkçası.
lisede olsaydim hic sorun etmezdim.

bana ingilizceyi sevdiren ve ingilizce derslerini dinleten seydir bir koca göt.

ergenlik böyle bir şey vesselam.
Ailelerinin büyüttüğü "göt"leri sözlükte troll olarak görüyoruz denilesi başlıktır.

Troll başlıklara yazmama ve ağzımı bozmama yeminimi bozmak istemezdim.
öğretmen değilim baştan söyleyim.yahu niye taktınız öğretmenlere.kıskançlığın bu kadarı.çalışın siz de olun.
3 ay tatil olan bir meslekte başka ne yapılır ki? sonra okula dönüp öğrenci eğlendirmeye devam edecekler.
Yine birileri atanamamış.
ygs, lys, fakülteyi kazan, bitir, kpss gir , atanama senelerce. e bi zahmet olsun o kadar.

afedersin ama sen çocuğuna 5 dakika tahammül edemezken , o adam onlarcasıyla uğraşıyor bir günde. ne var bunlarda diyorsan aha eğitim fakültesi orda. hodri meydan.
ogretmenlerin tatili bir sekilde kisalirsa, ne kazanacak acaba bu tip arkadaslar?
Kedi uzanamadığı ciğere.