bugün

Kolpaçino, Kutsal Damacana, Vizontele, GORA, Kolpaçino Bomba, Maskeli Beşler: intikam Peşinde, Kadri'nin Götürdüğü Yere Git, Hababam Sınıfı Askerde, Rus Gelin, Kutsal Damacana 2 itmen, maskeli beşler: ırak, maskeli beşler: kıbrıs ismindeki filmlerdir.
kendisinin sanatçı olduğunu iddia eden şahsın süpersonik filmleridir.
şafak sezer'i eleştirenler de dahil olmak üzre herkesin izlediği filmlerdir. bu filmlerden şafak sezer para kazanmıştır ki en ilginç yanı da budur. bu filmleri bir hollywood duayenine izletin şafak sezer'in bu filmlerden para kazandığına onu inandıramazsınız.
'hökümet istifa: yoo ediyşın' da bu listeye girmiştir.
(bkz: otobüs filmleri)
ulusalcıların başından beri sinemada zaten izlemediği, sinemada gerçek vatandaşların izlediği, halkın izlediği filmlerdir. siz istediğiniz kadar izlemiyoruz ayağı yapın, ilk korsana saldıran örümcek kafalılar sizi.
bir türlü başarılı bulamadığım, hiç güldürmeyen filmlerdir.
Ben bu adamı bir tek vizonteledeki rolünde başarılı buluyorum malesef.
kendi yaptığı filmlerse tam bi rezalet zaten. He bir de dizisi vardı ona hiç değinmek bile istemiyorum.
Not:bir akpartiliyim. Bu herif taksimdeyken de küfür etmiştim, bugün gelip başbakana yalakalık yaptığında da küfür ettim. Gözümde pek karakterli biri de değildir.
sanatçı der iken; http://blog.milliyet.com....amp;ref=milliyet_anasayfa

sanatçı der iken; http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/24408289.asp

en güzeli de son filmi.
yakıştı büyük sanatçı(!) yani.
bizim gibi kara mizahla dolu ülkelerde en başarılı filmler komedi ve dram türünde yapılırken bu adam türk sinemasına çökünce bu yeteneğimizi de kaybettik.

bıraksa da kurtulsak.
açılın fularımı çıkardım,yorum yapacağım.
normalde fransız filmlerinden ve belgeselden başka bir şey izlemeyen biri olarak açıkçası şafak sezer'i komik buluyorum.
daha çok adamın film replikleri ve ani verdiği tepkiler beni güldürüyor.
özellikle kolpaçino serisindeki replikler hala aklımda.
e halihazırda türkiye'de bir judy allen bulunmadığına göre adamı yerden yere vurmaya gerek yok.