bugün

En tehlikelisinin ışid olduğu örgütlerdir.
islamın ne bok olduğunu cümle aleme gösteren. Ayrıca islam dininin nasıl yayıldığını gösteren islami terör örgütleridir.
hepsinin kuruluşunda, desteklenmesinde, askeri ve kültürel eğitimlerinde, planı eyleme dökmede hep batılı gizli servisler vardır.
Hepsi insanlık için büyük tehlike. Bu yüzden hepsi lanetlenmeli.
müslümanın bi boka yaramadığını gösteren terör örgütleridir.

islam barış dini diyenin ta sülalesini sikeyim.
aşağı yukarı akp zihniyetinde olan terör örgütleridir.
cehaletin en büyük düşman olduğunun kanıtıdır...

müslüman hristiyan farketmez...

salak cahiller kalkıyorlar ateistlere sarıyorlar. oysa en büyük düşmanları cehalet...

yok yaa değil en büyük dostları o... O ne kadar artarsa o kadar güçlü olur din adamları...

bkz. ortaçağ
Haçlılara ve siyonistlere meydan okumak için kurulup bol bol müslüman öldürmeleri ortak özellikleridir.
Boko haram ençok güldüğüm isimdir. Hadi bi bok yedin terör örgütü kurdun boko haram ne yani daha yaratıcı olamadın mı,dediğimdir. Boko Haram: Boko ya da Buku kelimesi ingilizce book kelimesinden türetilmiş. Esasen Arap alfabesiyle yazılan ve afro azyatik dil grubuna ait olan Hausa dilinin Latin alfabesi ile olan versiyonunu ifade için kullanılıyor. Türkçe gibi, eskiden Arap alfabesi ile yazılırken başlangıçta ingilizler sonradan da Fransızlar tarafından tespit ve telkin edilen latin alfabesi giderek batılı eğitim sistemini ifade eden bir simgeye dönüştü. Boko ya da Buku Haram'ın lafzi karşılığı 'latin alfabesi haram' , 'batılı eğitim haram' demek olur.
boko haram için Cahil pezevenkler dediğimdir.
Bunlarin hic birini savunmuyorum fakat Ulan bu topraklara saldiran avrupalilara savunma amaçli kurulmuş bu orgutler sapikda olsa avrupaliyla savasiyor lar birakin şu batili gotu yalamayi.