bugün

idam cezasının gereksiz olmadığını ortaya çıkartan bir durumdur.
suçu ıspatlanmış ve masum çocuklara yönelik bu tür cani saldırılar idam ile cezalandırılmalı.
o annenin acısını bir nebze dindirecek ve bundan sonra farklı annelerin canlarının yanmasını engeleleybilecek en güçlü alternatif idamdır.
(bkz: goygoycu detected)
o annenin acısı dinmez...

idam geri gelecek olsa imralı da bekleyen var..

3 değil 30 bin kişi üstelik.
katilin kurtuluşu olur. milletin eline vereceksin bunu. lime lime...
geride kalanlara ibret olması için baişta imralı katili olmak üzere 3 çocuğun katili gibi caniler tek tek asılmalı.
fikir suçlularına uygulanmasın ama terör ve sapık katiller tek tek asılmalı.
şişeye oturturlar zaten onu hapiste...

bir kaç ay içnide de pipisini kesip ağzına verirler..

ardınadan intihar etti derler gardiyanlarda sesini çıakrmaz oh olsun pezevenge derler.
Hapishanede inşallah aklı selim biri vardır bunun icabına bakacak. yok böyle bir kahpe ya, vay seni çıkaran ananın ben taaa gelmişini geçmişini emi * doğurmamış sçmış resmen :D
köle yapalım thomas more abimizin önerdiği gibi. asmak kolay çözüm, ve yeterli değil kanımca. ömrü boyunca cezalandırmak gerek böylelerini.
hadım edilmeli.
ölmek kolaydır onun için temizdir. acı çektirmek lazım, inim inim inlesin, o çocuk nefes almak için çırpınırken ne yaşadıysa aynısını yaşasın ama öyle kolay ölmesin...boşuna konuşuyoruz arkadaşlar ne olursa olsun, ne o çocuklar geri gelecek ne de o aileler normale dönecek. ateş düştüğü yeri yaktı. allah sabırlar versin.
çocukların ailelerine teslim edilmeli.
katıdlığım önermedir. ancak asılmadan önce kesinlikle işkenceye maruz kalmalı veya halkın eline verilmelidir.
ancak o annenin acısını hiçbir şey dindiremez.
en demokratik ülke olan amerika örnek alınarak onların cezai sistemleri uygulana bilir böyle mahlukatlara.
(bkz: asmayalım da besleyelim mi)
Ondan önce asılacak daha çok şerefsiz var gibi bir tepkiyle karşılık verilebilecek olan öneri.
(bkz: cezaevi infazları)
başlarında yasin okudum diyerek pişmanlığını göstermek isteyen cani 3 çocuktan ne istedi ne zarar gördü de öldürdüğü merak konusu. kesinlikle hasta bi kişiliğe sahip olan veli g. acımasızca ölümü hakediyor.
kesinlikle katıldığımdır. böyle adamları taksim meydanında penisi ağzında sallandıracaksın, bakın bakalım bir daha yapıyorlar mı!!!
çoğunluğun onayladığı bir cezadır, hatta hükümet bir referandum yapıp idam cezasını halka sormalıdır, genel seçimlerle beraber yapılırsa ayrı bir masrafta çıkmayacaktır.
idam çözüm değildir. verecen linç etmek isteyen kalabalığın eline bakacan ondan sonra yapılıyor mu bir daha! bu nasıl bir sapıklıktır ki küçücük çocuklara bunu yapmayı meşru gösterir. "dilruba'nın çırpınışları gözümün önünden gitmiyor" deyip duygu sömürüsünü yapabiliyorsa bu o.çocuğu, o zaman kesip eline verecen görecek o zaman!*
bütün katilleri assanda bitmez bu ...... lar nefis bu nefis birinde biter diğerinde baş gösterir abi.