bugün

sen kızları göster ben ayarlarım.
Bakkal çırağı fantazisi.
Maşallah kalbin de otobüs gibi dopdolu.
taş kağıt makas oynat kızlara.
seviyosan git konuş bence.
Okey oynayın.
Hoşlantıdır o aşk olsa duramazdın.
" kerhanede dolaşmayı bırak " dedirtir.
kızları karsına oturt. üçünüze birden aşık oldum de. iyi olan kazansın de *
kızlar beraber kuaföre gittikten sonra eve git başka üç kız bul. zaten onlar seni haketmiyordu * üzülme
Kriterlerini belirle ve yolunu çiz güzel kardeşim.
Üç tane az değil mi ? Yetmez üç tane az bu devirde. Bir düzine olmalı en az. Takım kurmalı, ilk onaltıya kadar yolu var hatta. Nasıl olsa meydan boş toplamalı hepsini katmalı kadroya.

Eskidendi o adam olana bir tane çok bile deyimi. Mazide kaldı.

Yiğit olan yarsız olmaz ya yiğitliğin şanındandır. Ne kadar çok olursa o kadar çok şanı yürür adamın. Tavuk ya bunlar kümese katmalı hepsini.
Oturt hepsini masaya gec sende karşılarına okey oynayın iyi takim olur sizden.
Sırayla dönsün o taşlar sırası geleni sey yaparsın.
Seversin yani işte.
manavda üç elma arasında kararsız kaldım; Biri sulu, diğeri kırmızı, öteki büyük şimdi söyle bakalım hangisini almalıyım.
hepsine nikahı bas.
Gidin okey atın kahvede dördünüz. insan bir kişiye aşık olabilir, diğerleri yalnızca yanılsamadır. Ki böyle bir yanılsama varsa ortada aşk da yoktur.
Üç kızı bir kişi ister.. yok öyle değildi galiba. Neyse, Bence hanımefendi olanı tercih etmelisin. Ama senin karakterinin nasıl olduğu, tercihinde etken rol oynayacaktır.
yoklukta sineğe bile dadanacak adam buraya entry girmesin aga.
Madem üçüne de ilgi duruyorsun, akışına bırakıp seni sevenin peşine gitsene dedirten soru.
adam sipariş üzerine aşık oluyor,ilginç. kamyonetvekotluadam'ında dediği gibi ucun birini alması muhtemel.
hepsini sik yoksa onlar seni siker. (bkz: başıma geldi)