bugün

her gördüğümde nedensiz bir küfür bastığım tişört tasarımıdır. aslında nedeni vardır, neyse ne.
istikamet istanbul tshirtü sade ve gayet hoştur. istanbul'da doğmuş büyümüş ancak üniversiteyi başka şehirlerde okuyan gençlerin, okul bitip evlerine dönerken giydiği bir tshirttür.* tshirt için;

görsel
bir şey görmeyedursunlar, bokunu çıkarana kadar giyerler.
F CK
there is just one thing missed.
it is you!

yazan t-shirtten daha manyak olamayacak t-shirttür.
'bursa yazdılarda biz mi almadık...' Düşüncesini akla getiren tişörtlerdir efenim. Bir çoğunun tasarımı çok güzeldir, evet kızılay dağıtmalı!
madem istanbul için yapıyorsunuz o zaman ben giymiyorum diye bir tepki verilesidir.
eski zamanın favori t-shirtlerindendi. alan var mı bilmiyorum ama bir çok firma hala ve inatla üretmektedir.
tasarım çeşitliliği gün geçtikçe artan tişört dür.
herkesim de artık mevcuttur.
son modaların arasında dır.
Hemen hemen her mağazanın el attığı moda akımıdır.
sanırım ilk fikir mavi'nindi.
ilk zamanlarda hoştu ama pazarlarda satılanları falan çıktı, boku çıktı.
(bkz: belediye mi dağıtmış)
neredeyse Türkiye'de satış yapan her firmanın bastırdığı t-shirt modeli. Mavi'nin tasarımları güzel oluyor ama üzerinde istanbul yazan t-shirtleri almamaya çalışıyorum sanki ülkede başka şehir yok biz yaşamıyoruz.
oldukça fazla görülen, atlet niyetine alınan tişört tür. belediye mi dağıtıyor bunları diye düşündürür.
mistanbul yazanı kim düşünmüşse iyi hal etmiş giyemiyorum yurt dışında hakaret gibi gelmesi .
otostop çekerken epey kullanışlı olacak tişörttür.
gidilecek yer istanbulsa tabi.
en büyük ödünlemesi istanbul olan türk insanın bulduğu en saçma tişört. istanbul'u alan devletin türkiye değil osmanlı olduğunu düşünürsek saçmalık bir kat daha artacaktır.
istanbullu olmayanların veya istanbulda yaşamayanların giymesine sinir olduğum tişört. yabancı ülkede giymek farzdır tabi o ayrı mesele.
üzerinde hollywood, teksas, amerika yazan tişörtlerden kat kat iyi olan tişörttür. he bizdeki bazı milliyetçi karakterler işi osmanlıya bağlayıp üzerinde esed in resmi olan tişörtlerini giymeyi tercih edebilirler o ayrı.