ütü yapmasını sevdiğini her fırsatta söyleyen kadındır.
her gün takım elbise-gömlek giyen erkekle henüz birlikte olmamış, ütüsünü yapmamış, bıkmamış kadındır.
uygun sevgili adayıdır kendisi.
anlatım bozukluğuna kurban giden kadındır.
bulduğum an nikahı basarım. şaka lan şaka, sadece ütüyle yırtamazlar.*
ender bulunan kadındır.bulunca bırakmayın.*
stres atmak için kullanıyor olabilir bu yöntemi .
haftada bir bizim eve de uğrarsa kendisine minnettar olacağım kadındır.
olsa da evlensek...
(bkz: kafa ütülemek)
şaşkınlıkla 'aaa gerçekten var mı?' diye kendi kendime hakkında düşündüğüm kadındır.*
gerçekte varolmayan bir hayal kahramanıdır. zira ütü, sevilerek yapılacak bir iş değildir. kafa ütülemek olsa... hee, bak o olabilir işte!
(bkz: a bu benim lan)*
her aileye lazımdır. yoksa şu tarz muhabbetler gecikmez;
-anne gömleğimi ütülesene
-daha dün ütüledim ben bu evin hizmetçisimiyim
-madem doğurdun görevin bu senin anne!
-senin de bana hizmet edeceğin günler gelecek mi acaba?

sonunda her zaman ütülenir o gömlek. dayanamaz ana yüreği. ufacık bi olay da olsa...
ütü yapmasını seven erkekten daha arka planda kalacak kadındır. Ütünüzün markası iyiyse siz de zevk alabilirsiniz.
öyle bir kadın bulursanız hiç kaçırmadan evleniniz.
son ütücü görevlerinde kullanılabilecek kadındır. üstüne para kazanır, ailesine destek olur falan... lazım yani.
artık ütü yapmak eskisi gibi zahmetli bir iş değildir son çıkan ütüler kadınların kurtarıcısı olmuştur. dakikalarca uğraşmaya gerek bırakmadan kısa zamanda kıyafetlerin kırışıklıgını gideriyor.
kadınlar eskisi kadar yorulmuyor ütü yaparken.
ev denilen dört duvarı, yuva haline getiren; yuvasında mutlu ve seven bir kadındır.
olmayan kadındır. ütü yapmaktan şikayetçi olmayan desek neyse de, ütü yapmayı seven insan olabilemez. ben sevmem, severim diyene inanmam, üsteleyeni de döverim. saygılar.
mozaşisttir.
stres atmanın yolunu bulan kadındır. O ütüyü yaparken, icinden kimlerle konuştuğunu neler anlattığını bilemezsiniz. Hayatını ütüler aslında o bilmezsiniz.
ben olabilirim ilerde. * *
olması gayet mümkündür. eğlenceli buluyordur, özellikle gömlek ütülemeye bayılanları da vardır. neden olmasın.
evlenirim ki ben bunla....