bugün

(bkz: maasai)
üstün ırka mensup insan çok azdır...

insanoğlunun çoğu hiçbirşey düşünmez, toplum ne dediyse öyle yaşar yada ölür.
her ırk'tan insanlar içinde kendi ırk'ının üstün ırk olduğunu savunanlar vardır.

misalen şöyle bir örnek : hitler ve nazizm. alman ırk'ının üstün ve ari ırk olduğunu savunur, diğer bütün ırkların üzerindedir der.

diğer ırklar, ırkçıları ise hitler hayranıdır, laf söyletmezler, gamalı haç taşırlar. ve hiçbirisi diğerine "hayır benim ırkım daha üstün, seninki değil!" demez.

birbirlerine hayrandırlar...
Allahın önünde üstünlük yanlız takva iledir.
tabii ki slavlar. en azından kızları. yok yok sadece kızları.
üstün ırk ile tarif edilen genlerdeki mükemmellikse sayet, her iki tarafında en iyi özelliklerini alan melezler üstün ırktır. cünkü hastalıklar genler karıstıkca varlık gösteremez.
yoktur islam inancına göre. islam'a göre hiçbir ırk üstün değildir. kimse birbirine karşı üstün değildir.
elb ırkıdır. Elbistan'da yaşarlar*.
üstünlük olarak ahlak,terbiye,inanç,medeniyet gibi kavramlar baz alınırsa o ırk kesinlikle türk ırkıdır.ama bugün değil eskidendi...
çerkesler değildir. türkler de değildir. insan ırkının hiç bir ferdi diğerinden ırkı sebebi ile üstün olamaz. aksi bizi "insan" olmaktan çıkartacağı gibi dini müeyyide çiğneyip geçmek demektir. *

"biz asil milletiz." yavşaklığından utanıyorum. * *
ingilizce'de master race olarak geçer.
(bkz: türk ırkı)
ütopik ırktır. insanların topluluk olarak değil, birey olarak değerlendirilmesi gerektiğinin farkında olmayan sığ zihniyetlerin mesnetsiz iddiasıdır.
isviçreli bilimadamları, norveçli balıkçılar, sarayburnunda dalan dalgıçlar tarafından kesin olarak tanımlanmış olan resimdeki ırktır.

görsel
türk ırkıdır.
aşırı sağ savunurken, aşırı sol reddeder.
gökte tanrı yerde biz.

edit: kürtle, çingeneyle bir olanlar için ya da kürt, çingene, arap, yahudi, sırp olanlar için yoktur.

türk kanı taşıyıp ırkçı olmayan her insan bana eksik geliyor.
Tercih hakkı sunulmayan bir şeyin üstünlüğünden bahsedilemez diye düşünmekteyim.
dünyanın bütün kaynaklarını emip diğer milletlerin anasını kim sikiyorsa o ırk en üstündür. yani bu durum zamana göre değişir bir zaman yunan olmuştu bir zaman fars. bazen türk bazen ise çinli. şimdi ise avrupa ve amerikalılardır. ama zaman onlar için de işliyor...
yıllardır süren bilimsel araştırmalardan çıkan bir diğer sonuç:

görsel
kimse elfler yazmamış lan. ayıp size.
Üstünlük takvadadır buyrulmuş. O yüzden Türktür. Irk değil de millet diyelim. islama en büyük hizmeti Türkler yapmıştır.
(bkz: en üstün ırkın fenerbahçeliler olduğu gerçeği)
kesinlikle ve kesinlikle rus kadınlardır.
türktür. türk olupda kendinin üstünlüğünü savunmayan adam değildir, kendini siktir edip başkasının götünü yalayan mazoşisttir. bu size tanıdık geliyor mu? evet evet sana diyorum leş komünist.