bugün

Beyaz baret takmak.
hiç bir belirtinin kesinlliği yoktur.
ilkokul yıllarımda beni üstün zekalı sanmışlardı , yok efendim bu çocuk kanserin bile tedavisini bulur şöyle böyle diyorlardı. gerçekte olan ise hala cep telefonuma birini kaydederken kardeşimden yardım alıyorum.
düşük çaba yüksek verimdir yüksek zeka belirtisi.

insanlarla sosyal bagları kuvvetli her ortama ayak uydurmasını bilen

kolay öğrenip uygulamada başarılı olan insanlar bence.

ortamlar şekil vermiyor bu insanlara birde, kimle takılırlarsa takılsınlar, randımanları hiç düşmüyor.
Mantık. Zeka mantıktır.

Havadan sudan kendinize zeka belirtisi üretmeyin.
şüphedir. zeki insan her ihtimali hesaba katmak istediği için hiçbir şeyden asla %100 emin olmaz. içinde her zaman bir şüphe barındırır.
farklı bakış açısına sahip olmak.
Zor ikna olmak
Özgün bakış açısı
Çok okumak
Öğrenmeye çok meraklı olmak
Araştırmacı bir ruh
ileri görüşlülük
Biraz asi ve dağınık bir zihin
Sürekli sorgulamak.
Tanım: Üstün zeka belirtileridir.
Bir Audi hastası olmak. Özelliklede R8 ve TT.
Çok uyumak.
ak partiliyseniz ak sevdalılar geri zekalı olmadığınız kanıtlanmış demektir.
156 iq. bir de devasa babafingo. slm.
Eğer bunu anlarsan üstün zekalısın demektir.
durup durup bu başlığı hortlatmak değildir.
çok soru sormak ise üstün zekayım ben sanırım. çevremdeki herkes şikayetçi sormalarımdan. zeki olduğumu öğrendim bi sn.
o değil de evin dağınık olması gibi bişeyler vardı, dahiler böyleymiş, dağınık olurlarmış da işte aslında onların odasının dağınıklığında kendi bildikleri bir düzen varmış falan filan. ben de müthiş düzenli ev arkadaşımın olmadığı günlerden bir gün eve uzun süredir etkilemeye çalıştığım kızı davet ettim, daha önce gelmemişti. odam derli topluydu arkadaşım sağolsun, kız beni dahi zannetsin diye bu düzgün odayı dağıttım biraz da heyecandan saçma bir hareket yaptım işte. sonuç, kız dahi falan olduğumu düşünmedi, hatta aksine odan dışında her taraf ne kadar düzgün deyip suratıma baktı, ben güldüm, o gülmedi.
bir psikolog arkadaşımın dediğine göre; saç diplerinden çekiştirmekmiş.

Şu andan itibaren keller çoğalacaktır fakat kendi isteğinle olabilecek bir şey değilmiş.

kitap okurken, yürürken, alkol alırken, düşünürken vs. istemsiz kas hareketleriyle oluyormuş.

Fazla öyle takılmayın, salak damgası yeme ihtimaliniz yükselir. Vatana millete hayırlı şeyler kovalayın.
belirti melirti yokdur, öyle yok mehmet 6 yaşındaydı ve 4 kilo sıçıyodu gibi hikayelerede gerek yok, zeki olan adam profüsür olur profüsür değilse geri zekalıdır.
Kesinlikle ısırmak, yalamak değildir efendim Zira bütün bunlar geri zekalık alametidir.
Zeki olduğunu belli etmemektir. Mesela ben hiç zeki değilim. Ehe!
ruh hastası olmak bence.
cevap veriyorum antikapitalist adamdır. zira doktor, mühendis, tarrak kürek olmuş ve sisteme bir güzel hizmet ediyorsa afedersin şu gün atomu parçalasın tek kelimeyle gerizekalıdır. bir nesimi değildir. delidir, olmalıdır veya çantayı alıp buralardan kaçmalıdır. ya da sismetemin içinde bulunup ona başkaldırmaktır. diyeceklerim bunlar.
Milli piyangodan kazandığı 500 bin tlnin 400 bin tlsi ile Range Rover almamaktır.
terörist destekcisi ermeni aşığı ve kendini halkını öldüren devlet başkanlarını destekleyen partilerden nefret etmek, sırf müslüman diye ölenleri görmezden gelen orosbu cocuklarından nefret etmek. adam ak parti karşıtı olup makarnayla ilgili laf deyince zeki falan sanıyor kendini, sorsak işsiz köpeğin teki.
çeşitli şekillerde kendini gösteren obsesyonlar , rutini bozulunca rahatsız olma, kısa süreli(anlık, dakikalık) derin odaklanma fakat uzun süreli dikkat dağınıklığı(örneğin ders çalışma esnasında) , detaycılık, mükemmeliyetçilik bunların arasında sayılabilir .
güçlü bir hafızaya sahip olmak, hızlı düşünebilmek, derin espriler yapabilmek ilk aklıma gelenler.

bir de nedense yalnız olurlar. bunun üstünde hala kafa yoruyorum. tam çözemedim.