bugün

üstadı kes amına koyim.tipini siktiğimin şaklabanı.
görsel

duruşuna kurban son osmanlı, kemalistsavar üstad..
son püsküllü.
Konuşurken bile balgam sesi gelen çakma üstad. Bir de yalakaları yok mu büyük bir hakaret ettiğinde alkış tutanlar. Cahilliğin beden bulmuş hâli.
(bkz: 46 raporu)
(bkz: şeyh pir)

"Buna üstad diyen bundan delidir." diyeceğim ama tıpta bunun deliliğinin ötesi tanımlanmamış.
trollerin içten içe kıskandıkları kişidir, zira trollerin pîridir.
Birden anımsattı.
(bkz: Üstad Pycelle)
daha önce de demiştim: neticemin üstadı. la hadi bu bildiğin şizofren. buna üstad diyenler ne?
cumhurbaşkanımız tarafından görüşülmüş kişi. yemeklere falan davet edildi. düşünsel modellerimiz ortada desenize...
kendisi shakespeare'in şeh pir olduğunu ve gizli bir müslüman olduğunu söyledi. çoook sağlam bir atatürk düşmanıdır. atatürk'ün ölüm tarihi ve saatinde kenefe gidip sıçın gibi ifadeleri var.
https://www.youtube.com/watch?v=HlaKAxqciho
şaka değil yukarıdaki linki izleyiniz.
ve ayrıca bence bu adam hakkında muhakkak okunması gereken bir yazıyı soner yalçın kaleme almış. buyurunuz ;
http://www.sozcu.com.tr/2...lcin/iki-turkiye-1305795/
Her yaşlıdan üstad olursa amına koyayım ben böyle ülkenin.. Fesli şarlatan.
yarıldım amk asdadsad.
görsel
büyük tarih otoritesi, güzel insan, dobra adam.
Bizlere gerçek tarihi öğreten bilge kişilik.

Allah senden razi olsun üstad.
gerçekleri elindeki belgelere ve osmanlı arşivine dayandıran boş atmayan. doğruları söylediği için pek sevilmeyen tarihçi.
Kadir mısıroğlu gizli mason olup gerçek adı bilinmemektedir. Kendisinin vazifesi çomar yetiştirmektir.
Laikçilerin sevmediği aydın insan.

Türkiye nin en iyi tarihçilerindendir.
Türkiye nin en aydın insanıdır.
görsel
Ne aydın ama sorma. Akli dengesi bozuktur raporu olan tek aydın. Ha ha bir taraflarımla gülüyorum...
Üstad "şeyh pir" oyununu bozmuş ufkumuzu genişletmiş, sayesinde görünmeyen dağları görmüşüzdür.

Bu şahıs aptal turnusol kağıdı vazifesi görmektedir.
gerçek tarihi anlatarak ümmetin ufkunu açan aydınımız.
trabzonlu maraş dondurmacısıdır ama kardeş şehir nasılsa affederiz.
Bakırköyden deli raporu olan fesli bir abimiz.
(bkz: cahillik çok güzel lan sende gelsene)
sözlük ergenlerini sahip olduğu bilgi birikiminin milyonda biriyle bile donunda sallayabilecek biridir.