bugün

mezunu olduğum,4 yılımı hiç haketmediği halde vermek zorunda kaldığım tiksinilesi okul.Hocalarının zaten yüzde sekseni bilumum imam-hatip liselerinden mezun olmuş adamlar olduğundan hepsinde bir dindarlık bir milliyetçilik vardır ki sormayın gitsin.Bunun yanına da bunların ders anlatmadaki beceriksizlikleri insana bundan iyisi Şam'da kayısı dedirtir(!).Hele bir de faşizmin sınırlarını zorlayan bir müdürü vardır ki tanımanız hem dünya hem ahiret hayatınız için zararlıdır*Çünkü bu adamın Cuma vaazlerini ve pazartesi hutbelerini dinlerseniz maazallah Adolf Hitler'den beter bi adam olup çıkarsınız milletimizin başına*Kışladan beter olan disiplini de bütün bunların cabasıdır.Girdiğiniz an çıkmak için çırpınacağınız bu gerici yuvasına girenleri Allah kurtarsın diyor entrymi burda bitiriyorum.
istanbul fıstıkağacında eğitim veren,kız lisesinden karma eğitime geçmiş en son anadolu lisesi olmus okul...
Müdürünün yasaları alt üst ederek 20 küsür yıldır başında olduğu okul.Yasalara göre bi müdür okulun başında sadece 5 sene durabilir, nasıl oluyorda bu mümkün olabiliyor? şöyle ki o müdürün başında durduğu okul aynı okul değil ki aşağa yukarı 5 senede bir adı değişiyor mesela
(bkz: üsküdar kız lisesi)
(bkz: üsküdar lisesi) karma sisteme geçildi
(bkz: üsküdar anadolu lisesi)
Ama severdim okulumu,severmişim...
Öğrencilerinin "siz istabul liselisiniz,büyük düşünün,siz ... lisesi ile yarışıyorsunuz" gibi sözcükleri bol olarak duyduğu, sürekli olarak koridorlarında kedi b.kuna basma tehlikesi barındıran okuldur.