bugün

mucizevi etkilerdir. müslümanları güçlendirir. sonuçta plasebo diye bir şey var.
(bkz: yaralı parmağa işememek)
7. sınıf biyoloi:

--spoiler--
Normal bir erişkinin 24 saat boyunca çıkarttığı sidik toplanırsa, aşağıdaki ortalama bileşim bulunur:

MADENSEL MADDELER: Sodyum: 4 gr; Potasyum: 2 gr; kalsiyum: 0,08-0,14 gr; magnezyum: 0,10 gr; klo-rürler: 8-15 gr; fosfor: 1 gr; iyot: 50-250 mgr.

ORGANiK MADDELER: Üre: 25-35 gr; ürik asit: 0,30-0,60 gr; hipürik asit:0,1-2,5 gr; kreatinin: 1,5-2 gr; kreatin: 1-1,5 gr; amonyak: 0,5-1 gr; pürik bazlar: 0,010 gr; aminoasitler: 0,10-0,30 gr.
--spoiler--

bilemiyorum belki deve sidiğindeki üre ve ürik asit atık değil de başka bir bileşiktir. bilim insanlarının o hadisi ihbar kabul ederek araştırması lazım diyorum kötü bir şey demiyorum ki.
Lan idrar zaten atıktır, ondan ürik asit bekleyen mal yediği etin bokunu yiyip protein bekler, ürik asit dediğin purinle oluşur o da gıda takviyesi ile.
serumun içine de katılan bu maddelerin tedavi edici etkisinin bilimsel bir bilgi olmasıdır. bilim bilim diyorsunuz, işinize gelmeyince "ama bu hurafeee" diyorsunuz, ama lazım olunca koluna serum takmayı biliyorsun, nankör seni!