bugün

ihtimalden ötesi olmayan şeydir.
ekşicidir onlar.
olabilir.insanlar sonuçta.genelde ekşide yazarlar,inci okurlar
ekşi'de yazıyor olmaları kuvvetle muhtemeldir. zira okan bayülgen, güven erkin erkal, aziz kedi vs. gibi ünlü kişilerin yazdığı gerçeği gözardı edilemezdir.

not:aslında çok varda aklıma gelmiyor.
bir çok kere "ha siktir " çektiğim insanlar arasında olma ihtimalleri çok büyük olasılık . . .
aferim olan ihtimaldir. o ünlülere madalya takılır.
itiraf ediyorum : ben nihat doğan.

not : o karılarla izzet yattı, ben başlarında bekledim, elimi sürdüysem namerdim.
çokta iyi olmayan sonuçlar doğurabilir. şöyle ki:

(bkz: ajdar ile aynı sözlükte yazmak)
aysun kayacı'nın olduğu rivayet edilmekte.
Yazabilirler.
(bkz: Ben)
kelimelerinin efendisi olabilen her insan bir gün birileri tarafından ünlenecektir.
bu ihtimal ekşide yazan ünlülerin ölü saatler diye tabir edilen zaman dilimlerinde uludag, itü gibi sözlükleri ziyaret etmesidir.
umursanmaması gerekendir.** *
okan bayülgen kesin yazıyordur. Geçen programın da nihat doğan'ın masaya vurarak rahat rahat konuşması hakkın da ekşi, uludağ ve itü sözlükte "entry" girilmesini istedi.
demet akalın ve serdar ortaç yazıyorsa, onlar hakkında eleştiri yaptıgınızda anında mahkemede olma ihtimalini de dusundürür.
okan bayülgen ve tayfasının yazması yüksek ihtimaldir. ama kesin ekşicidir onlar.
doğaldırlar,onlarda seks yapabilir onlar da yemek yiyebilir onlar da entry girebilir.
onlar uzaylı değil. onlar da senin benim gibi insanlar. onlar da girebilir elbette.
(bkz: yenilikci dervis)
(bkz: cübbeli ahmet hoca)
misal ben. michael phelph im.