bugün

bu kimdi lan ?
Hakan altun'u telefonla gördüm, birini arıyodu. ben de haliyle, anaaa telefonun başında çaresiz bekliyo ya laa, dedim.
Ferhat Güzel'i bir kere ergenekon caddesinde yürürken kürdanla ağzını karıştırken görmüştüm. Ağzını kapatmaya filan da çalışmıyordu. bizim ilçedeki esnaf lokantasına gelen güzel yemek yiyen büyüklerin, yemek sonrası ellerinde kürdan ağızlarını karıştırken rahatlamış yüzlerini izliyormuş gibi dalıp gitmiştim.
harbiden malmiş. hamdi alkan.
sözlük yazarlarının aşırı cool olduklarını gözler önüne seren tepkilerdir.
ünlü sevgililerim de oldu, arkadaşlarım da. yolda ünlü biriyle karşılaşırsam ona gülümseyerek bakıp iyi günler, iyi akşamlar derim.

düz.: işbu entry eser miktarda yalan içermektedir.
geçen havalimanı girişindeki ilk polis kontrolünde murat bozla birlikte geçtik. standart bir durum gibi ikimizde yolumuza devam ettik işte o kadar.
ama yine havalimanında bodrum dönüşü, salonda orhan gencebay'la karşılaştık. şarkıları ile pek aram yoktur ama içeri girdiğinde yanımdan geçerken selam verip hal hatır sordu, egosunun olmaması ve gerçekten sıradan biri gibi davranıyor olması beni çok etkiledi, helal olsun adama.
(#18447135)
genelde onun olduğu tarafa bakmamaya çalışıyorum. baksam, kesin havaya girecek diye düşünüyorum. (sanki zaten havalı değiller!) hadi diyelim baktım "bi fotoğraf çekilebilir miyiz?" diyemem zaten. bakmamak iyi.
elimde olmadan farketmemiş gibi davranıyorum. Sanki ünlü kişi gelip benimle fotoğraf çektirmek isteyecek ve soracak gibi hareketlerim oluyor, engel olamıyorum.
Meselam beklenmedik bi yerde ilker başbuğla göz göze gelip "aa! Merhaba" deyip el sıkışmışlığım var.
sevdiğim biri olursa gerçek sanatkar gibi sanatkar olursa oooooo efsane efsane diye hemen giderim yanına da... piyasa zibidileri, televole kaçkınları için kılımı kıpırdatmam...
-hey! eboue eboueee eboueeeeee
+dany lan o dany.
güncel Önemli Başlıklar