bugün

Biraz önce eski fotoğraflara bakıp gerçekleştirdiğim eylemdir. O zamanlar cebimde 20 lira varken ne kadar da zenginmişim şimdi ise binler var ama mutlu değilim.
romantik olmaya gerek yok, hiç özlemedim.

geçmişe dair özlediğim tek şey babamla geçirdiğimiz son 1 yıl, onun dışında romantik olamayacak kadar gerçekçiyim.
Bak şimdi bende özledim o mesut ve lay lay lom günlerimi.
Şu an için yaşamayacağımı düşünüyorum.

Giderken söve söve gidiyorum lan.
Egoist Hocaların yüzünü görmek istemiyorum yani.

Bitse de gitsek modundayım.
üniversiteden mezun olduktan sonraki boşluğu atlatınca ağırlığını hissettiren ancak parayı bulup kafadaki hedeflerin çoğunu yapınca geçen özlem.

sanırım sorumlulukla ilgili bir olay, sorumluluk sizde olunca sorumsuzluk dönemine özlem duyuyor insan.
özleyeceğimi bildiğimden uzatmalara oynayacağım...

: daha mantıklısını yaptım hsjdjfkf
Şu an 3. Sınıfım. Yazın staj yapınca anladım ki okumak en iyisi gençler. Düsünsenize tek sorumlulugunuz dersler. Ama okul bitince iş bul, para kazan, evlen, yeni hayat kur vs. Ogrenciyken ailenizden para alırsınız. Hicbir anne baba evlatlarina para vermemezlik yapmaz yani. Ama okul bitince para alamazsinız. Yani yine verirler ama gururunuza yediremezsiniz. Ayrıca ogrrnciyken istediginiz zaman okula gitmeyebilirsiniz. Ama çalısırken boyle bisey yok.
Mezun olali 2 yil oldu ve resmen üniversite burnumda tütüyor. Derslerden ziyada bir kaç hocam ve samimi olan arkadaş ortamimi özledim çunku hepsinden fazlasiyla uzagım.
Aniden hissedilen durumdur. Belkide üniversiteyi değil insanları ve o dönemdeki kendimizi özlüyoruzdur. Para kazanmak güzel ama sorumsuzluk daha güzelmiş swh. Akşama kadar kafelerde gezip tavla atardık. Ne salakmışız o zamanlar Amip gibi yaşıyorduk swh.
sık sık yaşadığım bir his. o yıllarda çok fazla ayak fantezisi yaşayamamakla birlikte, sosyal ortam, ufuk açılması, tecrübe, bol bol kitap okuyabilme, vs yönlerle çok güzel geçen yıllarımdı genel anlamda. bir de istanbul'da okumanın keyfi var tabii.
çok özlüyorum ya en güzel yaşadığım zamanlar en güzel aşklar en acı ayrılıklar ve en unutulmaz yaşanan anlar.
mezun olduktan sonra herkes dalgasına bakıyor bu bir gerçek, dostluklar falan yalan.
hiç de bile özlemedim. öğrencilik zor iş.
Sıkıcı dersleri suratsız hocaları bile özledim şüphesiz..