bugün

ev arkadasim sinif arkadasim boyle. ezberleyerek geciyor. hoca ne yazdirdiysa onu eksiksiz yapan bi aptal kendisi. burada bu neden var deme zahmetinde degil. ben alan dersi ile ilgili konulara calisirken kendisi yaptigim seyi anlamadigi icin soylenir.

gaussian konulu bi program kodladim. bana diyor ki "millet zaten yapmis sen niye yapiyorsun ki"

boyle bir kafasi var yine graph teorisi icin de ayni seyi sacmaladi. bu ne yazdirildiysa ezberledigi icin butun dersleri AA getirir. Ben, hocam bunu anlamadim dedigim icin ve anlatilmadigi icin butun dersleri AA getiremem.

ikimizde bilgisayar muhendisi olacagiz. ikimizden de kod yazilmasi beklenecek. Merak ediyorum ne yapacak o arkadas.
Bu nasıl başlık lan * başka ne için okuyacaktı :D
eğer ki üniversiteyi aile istediği için okuyorsa kişi, normal bi durumdur.
Öylesine mi okuyacaktık.
kabul edilmelidir ki günümüzde üniversiteyi zamanında ve bol bilgi edinerek bitirmek her üniversite öğrencisinin gerçekleştirebileceği bir başarı değildir. zaten içerisinde arkadaşlık, dostluk, aşk, sosyalliği barındırmayan bir üniversite hayatı her zaman eksik kalacaktır. dolayısıyla doğru bir yaklaşımdır. önemli olan üniversiteyi zamanında bitirmek değil, bitirip diploma almaktır.
Evet asıl problemde bu zaten diploma için teorik bilgi öğreniyoruz alıyoruz diplomayı pratik bilgi 0 bir şekilde mezun oluyoruz, sonra sızlanmalar başlıyo iş bulamıyorum diye.
cogunlukla herkesin yaptiği eylemdir.fakat bunun kotu bir şey oldugunu son sinifta anliyorsunuz.keske kendimi gelistirseydim diyorsunuz eğer okudugunuz bolum siradan bir bolumse sizde sıradan olmamalisınız iş bulmak için doğak olarak.gunumuzde universite okumak kadar basit birşey yok.
yanlış bir eylemdir. sıkça '' okumak cehaleti alır eşeklik baki kalır'' sözüne maruz kalmanız büyük bir olasılıktır. keşke kendimi geliştirseydim diye bir pişmanlık içinizde bulunacak ilerleyen zamanlarda. farz edin ki okuduğunuz bölüm hoşunuza gitmiyor o zaman ilginizi çekecek konulara odaklanın ve onunla ilgili gerçekten bilgi sahibi olun. çünkü herkesten bir farkınız olması için mutlaka bir şeyler bilmeniz gerekiyor.
zaman kaybı eylem. ilgi duyduğun alanda bir şeyler öğrenmek için okumuyorsan o diplomada çok işine yaramayacak.
bir cok arkadaşımın yapdıgı ama benim yapamadıgım bi sey.