isteyen istediğini desin eğer bu kız başka bir ile okumaya gitmişse ve ailesi muhafazakar ve/veya baskıcı bir tipteyse bu kız yoldan çıkar arkadaşım. bu kızların sayısı hiç de az değil ayrıca. o gittiği şehirde ciğeri beş para etmez adamların popüleritesine tutulup geceleri içki masalarında bulunan sabahları milletin evinde uyanan kız sayısı hiç de az değil.*
gerçekten doğru bir başlık bu, istanbul da olupta peşinden senelerce koştuğunuz kızlar istanbul da vermez. ama il dışında bir unviversite kazandığında ve oraya gittiğinde gelene geçene verir...

niye mi verir? o artık özgür kızdır çünkü, aile baskısından kurtulmuştur...
(bkz: yoldakiler önümüzü kapatmış abicim)
ne yazık ki bizim ülkemizde üniversiteye giden kızların coğunun fırsat bu fırsat bir daha ne zaman böyle başı boş kalacağız mantığı ile ilerledikleri için nerdeyse nesli tükenmiş olan kızdır.
yoldan çıkanlarda özgür kız ayaklarına yatıp okumak haricinde herbirseyi yapan tip kızlardır, zaten bir çoğunun niyeti okumak falanda degildik maksat evden uzaklaşmak olsunda rahat takılalım havalarındadırlar.
bunun gidilen yerle degil kisilikle alakasi vardir. icinde varsa zaten kimse tutamazdir.
sayıları hiçte azımsanacak miktarda değildir.kötü örnekler göze fazla göze battığından bu tür tespitlerde geri plana düşmektedirler.kaideyi bozan istisnalar bu tür değil yoldan çıkan gruptur esasında...

ayrıca aynı önerme erkek cinsi içinde yapılabilir.geldiği gibi mezun olanların yanında üniversiteye gitmeden evvel hiç aklında yokken saç uzatıp,küpe takan veya ne bileyim o güne kadar ağızına içki sürmemişken alkolikmişçesine bira tüketen tiplerde mevcuttur.

peşin peşin edit:saç uzatıp küpe takmayı yoldan çıkma olarak görmüyorum sadece örneklerken güzel oldu sanırım.o yüzden yani...
öncelikle dışına çıkılan yol nedir, onu netleştirelim, üniversite hayatı boyunca cinsellik namına herhangi birşey yaşamamış kızımız sanırsam yolun içersinde oluyor. anladığım kadarıyla böyle.

keza erkek gencimiz üniversite hayatı boyunca herhangi bir cinsel münasebette bulunmamışsa ona da ''yoldan çıkmış la bu, mal bu mal'' diyoruz.

ilginç sanki.
bir elin parmaklarıdır. *
(bkz: üç yüz beş yüz)
(bkz: üç yüz beş yüz)

sahibi bu kafaya ulaşmak için ne içtiyse aynısından istiyorum demek istediğim tespit.
yoldan çıkmamış kız sayısı= 2*(yoldan çıkmış kız sayısı+yoldan çıkaran erkek sayısı)/yoldan çıkmak isteyip de çıkamayan kız sayısı -4 formülü ile bulunabilecek sayısal değer.
her bölümde en az bir tane olması muhtemeldir.
(bkz: muhafakar)
(bkz: muhafazakar)
(bkz: muhakkar)
3.863.742dir. * * *
g.tten uydurulan istatistiki bir veridir. Bu rakamın çokluğu abazan gencin üniversiteyi kazanması için motivasyon sağlayacaktır. Makbul olanı abartılmış şeklidir.
- abi üniversite de kızlar veriyormuş doğru mu?
- heöğğ tabi oğlum garıgız gırla laaa
gibi yavşak muhabbetlere sebep olabilir.
çok azdır efendim. bunların * içindeki şeytan mı deyım ne deyım üniversiteye gidince acıga cıkar ben her seyı yaparım artık duygusu zaten erkeklerde her seyı yapmaya hazır oldukları ıcın yapboz parcaları tamamlanır ve kızımız yoldan cıkmıs kız olur. gayet normal. herkes bazen istedigini yapmak ıster ama sonucta pişmanlık olursa o zaman yoldan cıkmıs olursunuz. *
oldukca fazla bır sayıdır aslına ama emin olmamak gerek. yasayıs tarzına aıle durumuna psıkolojık yapısına gore sayımız cok cok azda olabılır geregınden fazlada olabılır. kızları anlamak zor oldugu gıbı kendı saklı dunyalarındakı gercegı bulmak o sayıya ulasmakta oldukca zor olacaktır. unıversıte zamanı ıcerısındeki her erkek yoldan cıkmısı pesınde oldugu veya olacagı ıcın bu sayı oldukca az olacaktır.
(bkz: üniversiteyi bir bdsm kurumu zannetmek)
bazı abazanların da sabırsızlıkla beklediği durum.
sizin yol hangi yol beyler?

kim yolda kim değil siz nasıl karar veriyorsunuz?

ben nerden bileceğim bana yoldan çıkmış diyenin yolda yolculuk ettiğini?

bırak allasen sözlük yol dediğin hangi yol lan?
birilerinin uydurmasyonundan daha fazladır. genelleme yapmanın dayanılmaz hafifliğini yaşayan bünyeler, şehir dışına çıkan her kızın yoldan saptığını sanırlar. ayrıca bütün kızları aynı görmenin verdiği hafiflik, tanıdığı kız sayısını da üçe beşe katlar.

sanki bütün kızları tanıdınız, sanki bütün kızlar üniversiteye yoldan çıkmak için gitmiş gibi, saça sapan tespitler bunlar. aklınız, fikriniz yoldan çıkmak v.s gibi şeyler olursa, böyle tespitler de normal olur gerçi..
birilerinin ailenin yanından kaçıp başka şeyler yapmak için üniversiteye gittiğini öğrenince tekrar kabullendiğim hede.
iki elin parmak sayısını geçmez.
milletin amından aklını alamayam mal adam sayısından fazla olsa gerek.
eğer şehirdışına gitmeyip ailesinin yanında okuyorsa saymak için elin parmakları yetmez, şayet aileden uzaklaşıp şehirdışına gitti ise sayısı azımsanacak derecede azdır.

edit: yoldan çıkmak orospu olmak demek değildir başka şeylerdir, eksiliyen arakadaşlara selam ederim.
yoktur efendim. Lise arkadaşımdır. Feministtir. Dünyaya gözlüklerin altından bakan, hiç sevgilisi olmamış, sigara içtiğim için benden nefret eden insan üniversiteye gidince; gözlükleri çıkartıp lens takmış makyaj yapmayı giyinmeyi öğrenmiş, benimle canım cicimli konuşmuş ve karşılaşmamızın sonunda makas alarak beni dumura uğratmıştır.