bugün

üniversiteye başlayacak liseli arkadaşlarımızın üniversite ve üniversite hayatı hakkındaki hayal ettiklridir.
(bkz: yata yata geçmek)
Ortamin amina falan koyamayacaksin.
şayet dandik bir bölüme gidildiyse ortalamayı yüksek tutup iyi bölüme zıplama hayali kurarlar mesela bunlar. örneğin besyoda rekreasyon okuyan zat ilk yıl süper ortalama yapıp bölüm içinden öğretmenliğe geçiş yapmayı hedeflerler. bazıları başarır ama. moralini bozma koçum. ortalamayı yükseltmeye bak.
Ohoooo nasıl sevgililer yaparım ben orada.

(bkz: yalnızlıktan öldü)
Eyy gidi o zamanlar öss vardı çalışmış bi yer kazanmışız aklımızda "bu kadar çalıştık kazandık kapağı da attık artık üniversitede ders falan yok" gibi zırvalar var.

Neyse bunu mezun olduktan sonra dahi şu an ders notlarını çalışırken yazıyorum desem açıklayıcı olur sanırım.
''lan olum lisede bulamadım ama üniversitede kesin 3-4 tane kız götürecem görürsün. milli olmassam adam degilim.''
şeklinde saçma sapan hayaller kuran zat-ı muhterem arkadaşlardır. mühendislik fakültelerine gelirseler kızların krallarının burada olduklarını eminim göreceklerdir. ben artık kız görmekten bıkmış vaziyetteyim şahsen. ha üniversitede kızlar teklif ediyor olayı da son derece dogrudur.
okuyun okuyun. mezun olduktan sonra göreceğim hepinizin hayallerinin ne hale geldiğini.
Hep sevişeceğim
(bkz: Eli nasır kapladı)
bazi universitelerin bazi bolumlerinde yatarak gecme hayal degildir.
yıkılacak hayallerdir.
(bkz: rahatlık)
(bkz: yok öyle bir şey)
her gece ayrı bir partide olacağız, içki su gibi akıp gidecek, derslere girmeyip bol bol gezeceğiz, kızlar kendileri gelip seks yapmak isteyecekler.

allahın laleleri, bunların hiç biri olmuyor söyleyeyim. üniversitenin benim hayatımda değiştirdiği tek şey saçımı istediğim gibi uzatabilmem, sakal bırakabilmem ve istediğimi giyip gidebilmem oldu. bunun dışında hayatımda hiçbir şey değişmedi. o yüzden pembe hayallere dalmayın.
Göte giren şemsiyeler azalacak. (bkz: tecavüz kaçınılmazsa zevk almayı bileceksin)
o üniversitenin annesi babası ölsün emi. 9 yıldır süründürüyor.
Ders Yok Kız var Evim var o zaman seks var hayalleridir.
"oğlum bi partiler oluyomuş, kızlar jartiyer'li (jartiyer'li parti evet), oglanlar da boxer ustune papyon(playboy cocuguyuz) takiyomus sadece. sonra ustlerine krema suruyolar, yaliyolarmis. sonra hep seks hep seks. cok seks".