bugün

üniversiteye devam eden ve halen bekaretini cima düşkünü ahlaksız gençlerden koruyabilmiş, pırıl pırıl genç kızlarımızı, diğer dinsiz imansızlardan ayırt etmek için uygun gördüğüm. bence yapılmalı muhterem. hatta bir adım daha ileri gidilip üniversiteye giren kızlara bekaret belgesi verilmeli ve bu belirli aralıklarla kontrol edilmeli, bakire kalabilenler ödüllendirilmeli ki gençleri içine düştüğü bu pislikten çıkaralım, üniversite denen fuhuş yuvasını biraz olsun adam edelim.

üniversiteli iki genç kız tanıdım. 26-27 yaşlarında. ellerine erkek eli değmemiş. nasıl temizler, nasıl ahlaklılar. üniversite mezunu bunlar. üç ay önce nişanlanmışlar. başları önlerinde, utana sıkıla yaklaştılar. "hocam size bi soru sormak istiyorum ama nasıl soracam bilemiyorum" dedi birisi. babacan adamım ben. "çekinme kızım, sor. sor ki cevap bulasın" dedim.

ne diyorduk? huzur veririm gönüllere. dizimin dibine oturup da dili çözülmeyenini görmedim. kızların da dili çözüldü hemen.

- hocam nişanlım beni öpmek istediiii dedi. diğeri de ekledi
- hem de ağzından.

o kadar şaşkındılardı ki kızcağızlar. öylesine saf. o kadar çekti ki beni kendilerine bu iffetleri. nişanlı olmasaydı oracıkta babasından isterdim birini. gelenek göreneklerimize aykırı gibi ama yapardım bunu.

- inanmıyaraaaam. dedim. hem de ağzından ha?
- evet. dedi. şaşkındı hala.

şimdi bu kızı hayal et muhterem. ne kadar da masum, nasıl da saf. bu hanımkızımızla, üniversitede cima etmediği erkek kalmamış karılar bir mi tutulsun? bu hangi adalete sığar? sığmaz. o yüzden derim ki üniversiteli kızlara bekaret belgesi verilsin ki böylesine saf, namuslu kızlarımız o karılarla aynı kefeye konmasın.
(bkz: tse)
(bkz: Ünrstyi bırakan kızların sayısındaki ani artış)
kendini neye dayanarak nerede gördüğü belli olmayan insanların isteğidir. bunu düşünen insanın aklı * sekste değildir de nerededir?*bunu isteyen adama sen ne malsın da ne arıyorsun diye sormak gerekir.
bazılarına akıl fikir verilsin.
piç bir erkeğin peşine takılana kadar geçerli olacak bir belge olduğundan verilmese daha iyidir.
(bkz: bakir erkeklere madalya vermek)
hem horonzbu gibi kızlardan hoşlanan, hem de bekarete önem veren erkeklerden gelen talep. çok önemliyse git köyünden kız al, hem hamarat da olur, oh, mis. ne uğraşıyon üniversiteliyle?
(bkz: yok artık) cehaletinde bu kadarı.
üniversitede kendini bozmamış olan kız tipidir.

(bkz: varmı öyle biri)
Saçma sapan bir istektir.
"sebep?" diyerek önce neden araştırılması ardından söyleyene "sana dünyaya gelirken akıl sağlının normal olduğuna dair belge verdiler mi?" şeklinde söz söylenesi hede.
(bkz: üniversiteli kızlara vekalet belgesi verilsin)
öncelikle malların ülkemiz içindeki alım-satımı sırasında ve de güvenilir bir ihracat ortamı içün zorunlu kılınması gerektiğini düşündüğümdür. eh, hepimiz içinden çürükleri ayıklanmış ve kalitesi belgeli ürünü öncelikli olarak tercih ederiz değil mi sayın bekaret severler? ayrıntılı bilgi için:

(bkz: tüketici hakları)
(bkz: bir mal olarak kadın)
belgeyi boyunlarına takıp gezecek kızlar herhalde.ne alaka bir tutuluyo yada tutulmuyo muhabbeti..insanlar özel hayatlarına göre fişlenecek demek oluyor bu, yine aynı talebi isteyenlerde özgürlükçü taraf (!) (bkz: sadece kendine müslüman)
diplomamdan daha çok işe yarardı sanırım hiç değilse.
(bkz: neden)
kendini ahlak bekçisi, sananların yapacağı iştir.
bunlara şunları söylemek lazımdır;
sizin, o' beraket istediğiniz kızlar kadar beyniniz yoktur, öyle zavalısınız ki; kendi günahlarınızın bedelini bu kızlardan almak istiyorsunuz, sizin beş karışlık ....(anlayana boşluk) bile, yoktur!..
-çöp beyinli, abesle iştigalseniz
-sizlere, küfür etmek bile azdır
-sizler, taşmış çay gibisiz
gibi efenim...
üniversiteli erkeklere de bakirlik belgesi verilecekse olabilecek olan durumdur.
okumadan eksi verilecek belgedir.

evet, okumaya gerek yok. içeriğinin nasıl olduğu belli.
bazılarına da orospu çocukluğu tescil belgesi verilmeli malum kimin nasıl sapkın fikirleri var belli olmuyor!
hayatı iki bacak arasında yaşayan, kadının sadece üremek için erkeğin de zevk için seks yapması gerektiğine inanan, aslında seksin belli bir ihtiyaç olduğunu ve belli bir yaşa kadar yapmazsa hem vücudunun tepki vereceğini hem de ilerde kötü bir cinsel hayatla hem kendisini hem eşini mutsuz edeceğini bilmeyen kişi beyanıdır. başkasının zarı kendisine dert olmuş üstüne vazife olmayan işlere burnunu sokan bir ahlaksızdır efendim. daha hakkında söylenecek çok şey olan ancak bunu hakaretsiz yapmamın mümkün olmadığı allah belasını versin kişisidir.
ne kadar aklı fikri olmayan insanlar olduğunu bir kere daha kanıtladın bize. saygılar. beynin yok.
bunu diyenler, ''bakir'' belgesi verebilecekse, sorun değil...(!)
haa ''elimin kiri'' diyenlere, itinayla ''eteğimin kiri'' denir... (!)
güncel Önemli Başlıklar