bugün

itiraf sayfası diye açılıp zamanla izdivaç programlarının yerini alan sayfalardır. son günlerde izdivaç programlarının önemini yitirmesine neden olmuştur. izdivaç programlarına yıllarını veren flash tv'nin bile reyting düşüklüğüne sebep olmuştur.
--spoiler--
i.e ben 23 yaşındayım bu sene gelmiştim konyaya,biraz çekingen birisiyim öyle hemen alışamam bir ortama konyada da öyle oldu bir çocuk ile tanıştım çok iyi davranıyordu bana,benimde bu zamana kadar sevgilim olmadığımdan nasıl davrancağımı pek bilmyordum,bir gün evinde otururken benimle bir şekilde birlikte oldu.bekaretimi kaybettim çok pişmanım,kendimi çok kötü hissediyorum.boşlukta gibiyim birileri yardımcı olsun bana.
rumuz: ben kaşar mı oldum :/
--spoiler--

ve ardından 'namuslu' kızlardan ayarlar gelir...
üniversite gençliğinin halini ahvalini gösteren sayfalardır. sandık kadar kafa var fındık kadar beyin yok bunlarda azizim. imla desen yok söz sanatı desen yok fikir firaset desen yok lirik bir anlatım desen yok. metro durağındaki yeşil gözlü çocuk nerdesin bunu okuduysan beni bul yok işte şaypa daki koca memeli kız çok hoşuma gittin ara beni yala beni vs ayarında itiraflar. hay sizi okutan hocanın ben.
kaynım bana atladı tarzından ileri gidemeyen sayfalardır. En azından bizimki öyle yarım dönemdi o kırmızı ceketli yeşil gözlü hatunu arıyorum amk.
çoğu zaman izdivaç sayfalarına dönen su gibi programı tadında sayfalardır. *
Sanal pavyon merasimlerinin yaygın olduğu sayfalar.
Genelde platonik aşıkların aşık attığı sayfalardır.
okuldaki ergen kitlesini net olarak görebileceğiniz sanal platform.
bol bol platonik aşk itirafları barındırır.
sefalettir.
overrated.
anadolu üniversitesi'nin facebook itiraf sayfası itiraftan çok yolda, sokakta, kampüste görülen, hoşlanılan karşı cinsleri bulma umuduyla yazılan yazılarla dolu. daha çok anadolu üniversitesi güzin abla sayfası olmuş durumda.
mal mal okulumun hazırlıklarının kullandığı sayfadır 3 kere itirafımız vardı kim yazdı acaba diye düşüyorum .
Otobüs maceralarından başka bir şey bulunmayan sayfalardır. Bu arada kızların da erkeklerden daha fazla abaza olduğunun kanıtlarından sayılabilir.
maşallah hepsinin birer sırrı, itiraf edeceği bir şey var. her üniversitenin. ben de eğlenmek için giriyorum. salak salak tipler. dalga geçiyorum, çok mutluyum, iyi geceler...

http://galeri.uludagsozlu...telerin-itiraf-sayfaları/
gazininkinin amele kaynadığı sayfadır.
her şey hacettepe ile başladı.
phys101 hocasına dalasım var. ne lan bu her hafta boru gibi ödevler. yemin ediyorum, bir sik anlamıyorum. mühendisten fizik dersine mi başvursam napsam?
kezbanların yeni eğlencesi.
gizli işsizlerin toplandığı sayfalardır.
üniversite gençliğinin kanını emen sayfalardır. bu sayfalardaki yüzsüzlükler nedeniyle artık insanlar yemekhanede, otobüste, kuyrukta birbirlerini keser olmuştur. herkeste "acaba beni de biri yazar mı?" düşüncesi oluşmaya başlamıştır. buraya ciddi ciddi yazıp aradığı kıza/erkeğe beni bul, diyen malaklar vardır. zaten rumuzla yazarlar bir de beni bul derler. sanki yazdıkları kişi sherlock holmes! şöyle bir şey de var; milletin hakkında yazdığı kız/erkek yazılanlardan rahatsız oluyorsa ne olacak? yazan arkadaşlar hiç düşünmüşler midir bunu acaba?

not: kendi üniversitemin itiraf sayfasının 10 bin üyesi olması kanıma dokunuyor. bu mu üniversite gençliği!

edit: 12bin olmuş. vay bee...
itiraflar mekan olarak üniversite içinde kaldığında okuması eğlenceli olan yazılarla doludur.
insan anlamıyor ve bilmiyor ki sen burada kestiğin kızları, götüne baktığın kadınları iştahla anlatırken, belki yandaki sayfa ananın dik memelerini düşünüp 31 çekenler var.

o yüzden biraz hoşgörü. elalemin bacısına, sevgilisine bakıp ayağınızı kaydırmayın. yapanın yanına kar kalmaz. karından çıkmazi, bacından çıkmaz kızını hallederler çakallık yapmak hoş değil.

sevgilim yok, hiç olmadı ama bu elalemin sevgilisine ya da namusuna bakmamı meşrulaştırmıyor!!

tanım: edepsizlik ve ziyanlık sayfaları.
neyi, kime itiraf ettiklerini bilmeyen insanlarla dolu bir nevi sanal boşalma sayfaları. hem de üniversite boyunduruğu altında.
işte bunlar hep sex.