bugün

Yaşadığınız yerden çıkıp gelmişsiniz, kimseyi tanımıyorsunuz. bölüm binanızın kapısının önünde can sıkıntısından ve "ben ne bok yedim de geldim buraya" düşüncesinden dolayı bir sigara yakıyorsunuz ve ara ara da telefonunuzla ilgileniyorsunuz. o sırada yanınıza biri geliyor, çakmak istiyor veriyorsunuz, yanınızda sigara içmeye başlarken muhabbet ediyorsunuz, tebrikler ilk arkadaşınızı buldunuz. Ama fazla bağlanmayın, muhtemelen 1 gün sonra o kişiyi mezun olduğunuz güne kadar göremeyeceksiniz. sınıfınızdaki arkadaşlarınızla ilk dersin molasında (genelde) tanışırsınız ve ilk gün bittiğinde çoktan kanka muhabbetlerine başlamışsınızdır. En azından benim böyle başlamıştı. (sene 2018 son dönemi)
Ders aralarında sigara yakıp ben neredeyim amk diye sorgularsiniz genelde. Ben ilk arkadaşımı merhaba benim arkadaşım yok tanışalım mı diyerek edinmiştim:(
Afedersiniz malak gibi sağa sola baka baka bir haftayı geçirmektir. Her ne hikmetse ilk tanıştığın arkadaşın her zaman başına bela olur ve okulun sonlarına doğru hayatından atmak istersin. Biriyle tanışmadan da olmaz çünkü herkes grubunu bulur sen yalnız kalırsın. Çok saçma bir platform bu eğitimde sosyal çevre olayı.
kimsenin birbirini tanımadığı gündür.