bugün

tamamen kepazedir. hayır bir de bu bazı orospu çocuğu üniversiteliler kumaş pantolon giyenlerle dalga geçiyorlar lan kıçındaki kırmızı dona bakmıyor, ayağındaki konvers denen özenti ayakkabısına bakmıyor erkek adamların giydiği, delikanlı adamların giydiği kumaş pantolonla o gerizekasıyla dalga geçiyor.
önce sen kamu kurumuna/eğitim kurumuna adam gibi gel saç-sakal papazı geçmiş, üstü başı abuk subuk elbiselerle dolu gelme.
üniversite özgür ortamdır. başörtülüsü de girer mini eteklisi de... herkes tarzına göre giyinir, kendini yansıtır. takım elbiseyle iki dirhem bir çekirdek gelenler genelde ülkücü ağabeylerimizdir. kimsenin de bir şey dediği yoktur. gocunmaya gerek yok.
çıplak gelmesi en mantıklıdır,özgürlük lafının bu kadar geçip de sevişelim mi demenin en zor olduğu yerdir üniversite.
Erkekler için gömlek, tişort, pantolon. Kızlar ise hertürlü kıyafeti giyerler.
O bayan o şekil geyini... Pardon bu eski geyikti. O zaman yenilerden geliyor bknz; oglum bak git.
özgür ortamdaki giyim şeklidir. lise baskısından kurtulan öğrenci her türlü abuk subuk şeyi giyme adeti edinir. haklıdır da bırakın yapsın.
(bkz: hepimiz bir şekkıl giyiniriz)
üniversiteden üniversiteye değişmektedir.
asil ya da ciddi değildir. oğlum beni ilgilendirmez kişinin kendi iradesi ama bu doğru ve gerekli olduğunu göstermez.

devlet üniversiteleri için konuşuyorum kamu kurumu buralar amk papaz gibi gelinmemesi gerek, adam şortla geliyor lan plaj mı burası?
en klasından en paçozuna kadar her çeşit görülebilir. kimi gece yattığı eşortmanıyla falan gelir olur böyle şeyler.
Bir slogan olarak (bkz: büyük kovalıyoruz italyan giyiniyoruz) öyle converse,masa örtüsü desenli gömlek de neymiş.
mühendislik öğrencisiyse her çeşit gömlek görmek mümkündür. fakülteye girmeye görün. ufuuuu!
medrese talebelerinin giyim şekli değildir.
herkese her kesime göre farklılık gösteren giyim şeklidir yani kimsenin kimseye sen bunu giyiyorsun, giyme felan demeye hakkı yoktur. dileyen dilediği gibi giyinir veya giyinmez...
mühendislik fakültelerinin standart giysisi şudur. kot pantolon, t shirt, üzerine önü açık gömlek.
Şimdi giymeyecek'de ne zaman giyecek 70 yaşında mi bırakın giysin gençler.
okuldan okula çok değişen şekildir bu. bir bilkent, bir odtü, bir boğaziçi mesela; hepsi ayrı birer tarzdır.**
Ben kışın, skinny kot sade bir t-shirt'ten ileri gidemedim. Gömlek falan da giymedim daha. Kışın da aynısının slim shortlusu. Düğüne bile böyle giderim ben. "Kızlar" ise benim beğendiğim stiller var ama toplumda farklı bakılıyor bu insanlara sanırım.

En rahat nasıl hissediyorsanız öyle giyinin.
Sehri begenmezsem (ilk gidebilirsem tabi) pijamayla gitmeyi dusunuyorum.
Herhangi bir modası yok normalde ne giyiyorsan o.
Skinnysini giyen fakülteye atmış kapağı.

Skinnyimin keyfinde çalışan biriyim.