bugün

eşeğin sikidir. geldik gidiyoruz üniversite yaşamının bir artısını, farklılığını göremedik. bildiğin lise bizim üniversite, daha ekmeğini yiyemedik.
Lise yıllarında; ''ilk sınavdan 10 aldım, ikinciden 85 alsam hoca da sözlüye 100 verse yıllık ödevi de yaparsam geçerim lan'' diye hesap yapıp bu hesabın tutması...
uykusuz kaldığım bir final öncesi otobüste okula giderken yanımdaki kızın dizine yatmışım. Allahtan kız uyandırdı ve anlayışlı karşıladı.
Akılda sadece sınav muhabbetlerinin kalıcı olması manidardır . ne yazıkki benimde öyle .
mat3 sınavının vizesini kaçırıp rapor da alamadıktan sonra ortalaması 25 olan finalden 85 alıp dersi geçmek.
yine berklerle partideyiz işte. reina falan akıyorum ortamlara. her zaman bir kız düşürürdüm. o gece iki tane düşürdüm haha. çok zevkliydi. tabi sizin gibi fakirler ne anlar ki ahaha.

ah şu fakirler.
sosyal siyaset sınavında sağlam bir soru vardı 28 puan değerinde islamiyetteki sosyal politika kurumlarının diğer din ve ideolojilerdekinden farkı sorulmuştu. allah 1 avrat 4 diye yazsam mı diye çok düşündüm de yazmadım neyse ki. kaybedecek bir şeyim olmasa muhakkak yazardım ama.
hocanın yüzüne karşı karısına sövüp o derten geçmek *
her üniversitede mutlaka olan bir olaydır.

felsefe sınavında sorulur: Şu sandalyenin olmadığını bilmem ne savunmasına göre kanıtlayın.
cevap: hangi sandalye
not: 100

yorum: hll sprrrr dvm...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar