bugün

kesinlikle istanbul. ardından ankara gelir sonra ege ve akdeniz şehirleri.
ankara, eskişehir, istanbul, izmir.
trabzon değildir.

edit: eksileyen arkadaş rektörden burs alıyor heralde.
çok iyi eğitim almak istiyorum diyorsan istanbul Ankara yok ben hem iyi eğitim alayım Hemde gezeyim sabahlar olmasın diyorsan Antalya.
ankara, eskişehir, istanbul, izmir diyen kızların kasarlik peşinde oldukları ankettir.
konya diyecegim ama. konut fiyatlari felaket. studyo daite kirasi en az 600 lira..
Izmirdir.
kesinlikle istanbuldur. Eskişehir de olabilir fakat bir yerden sonra sıkarmış gibime geliyor.
Eskişehir
izmir
Bursa
Denizli
Samsun
Antalya.
(bkz: ankara).
ist-ank-izm-bursa
is- tan- buuull.
paso orospu sikmek istiyorsanız izmir, adana, samsun, ankara, istanbul, konya idealdir.
1) Ankara
2) Samsun
3) Aydın.
Eskişehir
ızmir
ıstanbul
üsküp
hakkari
malatya
diyarbakır
şırnak.
(bkz: izmir)
Ne amaçla olacana göre değişir.
istanbul olmadığı kesindir.
çok paranız yoksa kıbris -girne olmayacağı kesindir.
Marmarada istanbul sakarya bursa Egede: izmir aydin akdenizde: antalya ısparta içanadoluda:eskisehir ankara konya karadenizde:bilgim yok doguanadoluda: elazig malatya guneydoguda:gaziantep tir.
Deniz olsunda. izmir aydın antalya olabilir.
izmir- sakarya - eskişehir bu 3 ünden birinde okumayı düşünüyorum.
özellikle sakarya yarısını tanırım amk.
bitti an itibariyle şimdi onlar düşünsün.
(bkz: liseliler)
kesinlikle ve kesinlikle izmirdir.siz bakmayın sözlükte olan izmir düşmanlığına,gelin izmire güneş batarken kordon'da biralarımızı yudumlayalım.

not:izmir ve dokuz eylül üniversitesi hakkında aklında soru olan arkadaşlar varsa cevaplayabilirim.
Karabük değildir. Gerek ev kiraları gerek yurt fiyatları gerek eğitim kalitesi bakımından kesinikle tercih edilmemelidir.

Not: Eğer karabük düşünen varsa mesaj atıp istediği soruyu sorabilir.
güncel Önemli Başlıklar