bugün

(bkz: universiteyi bakire bitirebilen kiz) gelecegimizin garantisi olan ,cagdas turkiyede cagdas evlatlar yetistirip, guzel seyler yapmak isteyen kizlarimiz hakkinda dusunuldugunu gordugum durum.yazik cok yazik.sen yillarca calis oss yi kazan hayatimi kurtardim de sonra bir guzel orospu damgasi ye.*
universiteyi bakire bitirebilen kiz dan sonra çok yerinde açılmış bir başlıktır.
üniversite amacını saptıran kızlarla kafayı bozmuş namus şeref ahlak vs. değerlerden bi o kadar da uzak psikolojisi bozuk sapık insanların iğrenç yanılgılarıdır.
kampusistan dizisini izlemiş, üniversiteyi yeni kazanmıs vatandas annesinin zannı.
beyni çüküne kaçmış abazan ergen iftirası.
öğrencilikte herşeyin universite odaklı olmasından kaynaklanan yanlış fikir. Lisede tek tip kıyafet vardır, karşı çıkan öğrenciye '' üniversiteye gir orda serbest, orda giyersin istediğini'' denir. Saç uzatmaya kalkar aynı cevap, jöle sürer aynı cevap bu cevaplardan da öğrenci milleti bir genelleme yapar '' Üniversitede herşey serbest '' bu şekilde bir düşünce yapısından çıkan bir fikirdir. O zaman tüm erkeklerin ibne, bölüm başkanları veya dekanların Manukyan olması gerekir
bekaretini kaybeden her kızı orospu sanmanın bir farklı modelidir.
Şimdi kırmızı bi gözlük taktığımızı düşünelim. Etraf kırmızı gözükecektir.
Mavi gözlük takalım. Her yer mavi olacaktır.

Böyle bir sanı içine düşenlerin böyle düşünmelerinin nedeni, ailesi, çevresi ve yetiştiği ortamdır. Başka bir şey değil.
kedi ulaşamayacağı ciğere pis demesinin birebir aynısı olup, üç beş tane üniversite sırasına oturamamış o atmosferi tatmamış kişilerin attığı çamurdur. ama düşünemiyorlar ki yarın benim kız kardeşimde üniversiteyi okuduğunda nasıl diyeceğim o benim kız kardeşim...
üniversite okuyan kadının hayatla alakalı daha yüksek bir farkındalığa sahip olması ve cinselliğini özgürce yaşaması gayet normaldir. bu normalliği abartan abazanlar ile bu normalliğe isim takan yobazların ortak sanısıdır.

esas sakat mantalite, cinselliğini özgürce yaşayan kadını aynen erkek gibi bir birey olarak kabul etmeyip değişik isimler takmaktır. örneklendirirsek; bir insanın cinselliğini özgürce yaşaması orospuluk değildir, ortada bir orospuluk var ise bu insanların yaşam biçimlerine söz ile dahi bile karışma hakkını kendinde bulan küçük insanların özündedir.
alev alev seksilik sacan, bir opucuk, bir dokunus, bir seviş bulmak icin cabalayan kızlara orospu denir bizim ulkemizde. acı bir gercektir.

lise yıllarını aile ve toplum baskısı altında yasayıp, universite ozgurlugu sayesinde sevdigini opmek, koklamak, ısırmak icin bekleyen pek cok kız var ulkemizde. universiteye geldiklerinde bir parca heyecan yasamak icin cırpınıyorlar, aglıyorlar, ve sonunda ise istediklerini elde ediyorlar.

universitede kızlar teklif ediyormus. fark edebilirsen ettiklerini, bu soz dogrudur.

sevismek isteyen, sevdigine dokunmak isteyen, degisik tenlerin tadına bakmak isteyen kızlar universitede kendilerini acarlar. bu bir gercektir.

1) sevisen kızı orospu olarak goren zihniyete mi kızayım?
2) kızların sevismek istediklerini bilmeyen zihniyete mi kızayım?
3) kızların sevismek icin universiteye kadar sabırla beklediklerini bilmeyen zihniyete mi kızayım?
4) kız ve sevismek kelimelerini yan yan gorunce 'ananı da dusun, ananı da dusun' dusun diyen zihniyete mi kızayım?
5) kızların sevisme arzuları oldugunu bilmeyen, onları namus kisvesi altında korudugunu sanan feminist zihniyete mi kızayım?
6) turk feministlerinin kadınları ve kızları anlamaktan uzak olduklarına mı kızayım?
7) kızların zcmadıgını sanan zihniyete mi kızayım?

bilemedim ki. toparlayamadım hic bir seyi.
orospu tanımlamasının yanlış bir temele oturtulması ile ilgili durumdur. efendim orospu dediğiniz para karşılığında bedenini satan kişilerin mesleklerini tanımlamak için kullanılan bir kelimedir. hani şu 1 saat 100 dolar hikayesi var ya, ondaki işte. üniversitede orospu olarak görülen kızların durumu ise daha farklıdır. yani kız erkek arkadaşına verir, orospu damgası yer; kız sevişmek istediği için birisiyle bir bar tuvaletinde, boş bir sınıfta sevişir orospu damgası yer; yıllardır süregelen baskılardan kurtulup kabuğundan çıkar, güdüleriyle yaşar orospu damgası yer.

son sözüm üniversiteye yeni adım adacak ergen arkadaşlara; sakın bu kızlarımızı orospu sanmayın, onlar cinselliğin keyfini yaşayabilen mini minnacık bir zümredir sadece. bunu onlara söyleyin, karlı çıkan siz olacaksınız.
her sakallıyı deden sanmak misali bir saçmalıktır. bu ülkenin bacak arasındaki namus düşüncesine ne oldu laa???
ahlak yoksunluğunun göstergelerinden biridir ve dikkat edilecek olunursa bu tiplerin lise ve ortaokul çağlarındaki kız çocuklarına da ilgi duyduğu görülebilir.
(bkz: hepimiz fahişeyiz)
(bkz: fahişelik m y o)
(bkz: fahişelik fakültesi)
erkek kontenjanımız bu ülkede yoktur.
beyni t.ş.klarında, kafatasının içi sperm dolu insan söylemi.
ahlak yoksunu insanların içinde bulunduğu durumdur. yapanın kafasını böyle ezesi gelir insanın.

bu konuda hakkında konuşurdum sözlük, ama biliyorsun ki takıntılıyım. açarım ağzımı yumarım gözümü. yok, sonra üniversiteli kız zannedip ağzıma falan dayarlar, amanın.
yanlış bir kanıdır. ben şahsen güzellik adına çevremde görmediğim nice güzellikleri üniversitede gördüm, şaşırdım...
Kötü bir sanıdır.Sanan kimdir?
bütün hayallerini üniversiteye saklayan erkektir.
zira kendinin de üniversitede kapsamında kendi şahsına ümidi bunlardır sadece.
amuda kalkmıştır. beyniyle ski yer değiştirmiştir.
üniversite görmemiş akpli gencin işidir.