bugün

fatih terim ile yollarını ayıran, akabinde şu aralar fazla fire veren takıma sahip çıkmayan cimbom başkanı ünal aysal'ın şikebahçe başkanı sayın aziz yıldırım'a ayar vermesidir. yalan da değildir. mayıs ayı bilindiği üzere şampiyonun belirleneceği güzel bir bahar ayıdır.

http://spor.internethaber...ceye-gonderme-176096.html
--spoiler--
biz nolacaz?
--spoiler--

fikret orman.
Dertler benim, çile benim, mutluluk. Senin senin olsun. *

kasımlardaa kasımlardaa güzel günler var...
(bkz: yav he he)
yavaş yavaş taraftar kimliğine büründüğünü gösterir.

bir sonraki açıklamasında; kupalar bizim olsun sapları sizin demesini bekliyoruz.*
bunlar iyi gunlerin unal baskan.

Kurumsalligin Basari getirmedigini, kurumsalligi gectim Devre arasinda yapacagin transferlerin sampiyonluk getirmeyecegini hep birlikte gorecegiz. O zaman pisman olacagin.
(bkz: yazık la kimin başkanıysa)
kasım 30, mayıs 31 çekiyo. seni uyanık dedirten hınzır kişi söylemidir.
''zenginin parası, züürdün çenesi.'' lafına cuk diye oturmuş.
onun açılımı şudur: biz 15 yıldır sahanızda sizi yenemiyoruz ama siz 106 yıldır sahamızda kupa alamıyorsunuz.
hepi topu 20 kere mayıslara sahip olmuş bir kulübün başkanının 27 kere mayıslara sahip olmuş bir kulübe çemkirmesidir. kadıköyde sürekli mağlup olmanın ezikliğidir bu çıkış.
bir fenerbahçeli olarak başlarda beğendiğim adamın, çapını sıfıra indiren konuşmasıdır. galatasaray böyle adamlara layık değil. kesinlikle ikinci adnan polat vak'ası olarak görmekteyim. aziz yıldırım'dan bile daha beter çıktı. fatih terim'i baş tacı yapması gerekirken, galatasaray camiasının ortasına kalınca sıçmıştır (şahsi görüşlerimdir, tartışılabilir).
benim lafımı çalıp başkanlık yapamazsın ünal aysal.
troll ünal.