bugün

görsel
geçen seçimde mhp'ye oy veren biri olarak benim bile korktuğum durumdur. malum bizim ailede tatarlık da var. beni de çinli sanıp dövmeseler bari.

edit: türk milliyetçiliğiyle alıp veremediğim yok. ben de esasen türkçüyüm ancak mevcut mhp yönetiminin ve tabandaki yoz ülkücülerin artık iyice bozduğunu ve zıvanadan çıktığını görüyorum. liseli kavgalarına giden, kitap okumayan, kendini geliştirmeyen adamların ülküsü olamaz. oy verdiğime de vereceğime de pişman ettiler diyebilirim. hoş, sırf verecek doğru düzgün yer olmadığından verdik ya zaten.
Biraz daha zorlasalar burdaki dogu türkistanlıları çinli zannedip saldıracaklar amk.
devlet bahçelinin de çekik gözlü olduğunu hatırlatır.
böyle ülkücü olmaz olsun hareketidir.
Mal sürüsü amk çekik gözlüler sokaga çikamiyor.
https://www.youtube.com/watch?v=WJg7SjLDXNA

birde rusya konsolosluğu diye hollanda konsolosluğunu yumurta yağmuruna tutmak vardır ki tadından yenmez.
o da bir şey mi? çocuklar ölmesin diyeni pkk'lı sanıyorlar.
https://www.youtube.com/watch?v=eyHcc4JZmpk

uygurları desteklemek için uygurlu dövmek buda.
Keşke böyle gündemlerimiz olmaya devam etseydi.

Tebessüm edilen hatıralar.
ülkücülerin yüzde beşi dallama diye geriye kalan tümüne ahmak diyen kendisi ahmak orospu çocuklarının bir türlü anlamak istemediği olay.
ulan size 1000 kere açıklandı, ideolojiler davayı tam olarak idrak etmiş ve akli melekelerini yitirmemiş kişiler üzerinden değerlendirilir. ülkücülüğün neresinde turist dövmek vardır? ülkü ocakları genel başkanın böyle bir açıklaması mı olmuş? bunlar kendi kafasına göre bir işe kalkışmışlar, tanrı bilir ülkü ocakları ile bir bağlantıları bile yoktur. tabi sen pkk'nın paçavrası cumhuriyet gazetesinden gelen her habere inanıyorsan bilemeyeceğim.
kürtlerin yüzde yetmişi orospu çocuğu ve biz kürtler orospu çocuğu dediğimiz zaman suçlu oluyoruz, bunlar aynısını yapınca cici oluyor. hadi lan oradan.
bunu savlayan kişinin düşünsel akımı ne ola?

hayır, birisi amerikan askeri deyû afrikalı adamın başına çuval geçirdi. birisi gidiyor israil'i akça verdiği koka kolayı sokağa dökerek karşıtlar.

gülünç...