bugün

kötü anlamda söylemiyorum tabi ama fragmanını korku filmi gibi bulduğum filmdir. merak da ediyorum çünkü son yıllarda bir sol içerikli film furyası almış başını gidiyor.
komünistleri rahatsız ettiği her halinden belli olan belgeseldir.komünistlere göre vatanı milleti sevmek gerekirse onun uğrunda ölmek suç olmuş daha ne olsun.
12 eylül öncesi ve sonrasının anlatıldığı ve ülkücülerin gördüğü işkence ve insanlık dışı muamelenin anlatıldığı belgesel de ülkücülerin canından çok sevdiği ''devlet baba''nın kendilerine bakış açısını bir daha gördüler. babalarından yedikleri tokadın acısını daha başka hissettiler salonda.

16 yaşında olmasına rağmen yaşı büyütülerek idam edilen erdal eren in acısını bir daha yaşadılar.

gümrük ve tekel bakanı gün sazak ın kanser hastalığına yakalanmasına değil de şahadet şerbetini içmeden ölecek olacağı için duyduğu acının nasıl şahadete dönüştüğünü belki de ilk defa duydular.

mustafa pehlivanoğlu nun ders niteliğinde ki mektubunda yazdıklarını kulaklarına inanmayak dinlediler.

tanım: idama düğüne gider gibi giden, ölümü bu kadar sukünetle karşılayabilen nefislerin de olduğunu bir kez daha hatırlatan filmdir.
alperencilerin muhsin yazıcıoğlu olmadığı için beğenmediği, komünist ve muhafazakar kesimin iğrendiği, ülkücülerin ise pek bir beğendiği filmdir. not:cumartesi günü gitmeyi düşünüyorum.
ülkücüler belgeselinin cekilmesiyle büyük bir adım atılmıştır.. tabi ki herşeyi tam manasıyla kapsamıyor lakin şimdiye kadar yapılanlar, cekilen cefaler, edilen işkenceler bu sekilde anlatılmamıştı.. hep sol'un cektikleri anlatılmış genç beyinlere hep onlar zulüm görmüşcesine aktarılmıştır.. gercek ülkücülerin tanınacağı, mamak olayı hepsi gecmektedir.. simdi ki nesil, ülkücüleri sokak basında toplanmış serseri olarak addedmektedir.. bu belgeselde görüleceği üzre önce Allah ve islam yolunda onunla birlikte vatan, millet aşkıyla yanıp tutuşan binbir olay yaşamış, gercek manada yaşamışların anlattığı güzel bi yapıt..

ilk adım atıldı, umuyorum gerisi gelecektir.
derin devletin değil derin milletin fedaisi olan vatansever türk milliyetçileridir.kalbinde allah ve vatan aşkı olan insanlar olduğu için her daim komünistlerin ve bölücü puştların hedefinde olan gönül erleridir.vatan dendiği zaman 300 milyonluk türk dünyasını kucaklayanlardır.ölüme şartsız koşulsuz yürüyen yiğitlerdir.memleketin karış karış işgal edildiği lenin maonun posterlerinin dört bir tarafı sardığı peygamber efendimize üniversite önlerinde küfürler edildiği zorlu bir sürecin ardından 12 eylül darbesiyle daha da zor bir süreci yaşayan c-5 lerde mamaklarda ve idam sehpalarında yeniden can bulan kulaklarına okunan ilk ezanda şehadet defterine adları yazılan türk mücahitleridir.
bir çoğu akıl garibanıdır.

bu akıl garibanları genel de müslüman harici kesimi sevmezler.

önce müslüman sonra türklerdir.arap sempatizanı olduklarının hiç farkında değildir.
ilk türklerin inançlarından bir haber olup sadece kavga etmeyi , bozkurt işareti yapıp meydanlarda slogan atmayı bilirler.

-mesela uzun saçlı top sakallı kişileri sevmezler ama bilmezler ki ilk türkler uzun saçlı ve top sakallıydı.

-mesela müslüman olmayan türkleri sevmezler , bilmezlerki ilk türkler müslüman değildi.

-hıdırellez bayramını kutlayanlara küfür ederler , kötü bakalar...ama bilmezlerki hıdırellez bayramı türk bayramıdır.

önce din sonra millet anlayışı bu akıl garibanı arkadaşlarımızı her zaman geri planda bırakmıştır.

şöyle bir örnek verebiliriz.

adolf hitler'in kendi ırkını en yüksek gören dindar bir insan olduğunu bilemeyen yoktur.
sizce sadece insan mı öldürmüştür?

1 gece de bilim adamlarına "antifriz" dediğimiz şeyi icat ettirmiştir...göt korkusundan mı? evet göt korkusundan icat ettiler...peki bu neye yaradı? araba motorlarının soğuktan donmaması.rusya yolları soğuktuk "lebrooonn"

yahudi ve alman gibi davranmayan insanları "kobay" olarak kullandı mı? kullandı..peki ne için? kendi ırkı için , kendi devletinin gelişimi için.bilim adına insanların üzerinde bir çok deney yapmıştır.bu sadece kendi devletinin gelişimi adına yapılan bir şey.

hitlerin yaptıkları iyi veya kötü bu tartışılır ama önemli olan bu değildir , önemli olan milliyetçilik anlayışıdır.

ben size gidip insan öldürün demiyorum ama ağzınızdan milliyetçiyim sözü çıkarken , geniş düşünün , milliyetçilik sadece bayrağa sadak etmek değildir , ülkenin gelişimine yardım etmek aslında ülkeye her anlamda yardım etmek milliyetçiliktir.
urducada "çabuk gaza gelen" anlamında kullanılan "ülkü" kelimesi taraftarımsılarıdır. He bir de ego tatmin ettirici reisleri vardır efendim.
--spoiler--
söğüt ocağından ertuğrul gazi oldunuz.
kosovada murat,
istanbul'da fatih oldunuz.
bizans burçlarında üç hilal,
erzurumda nene hatun oldunuz.
maraşta sütçü imam,
izmirde hasan tahsin oldunuz.
ankarada mustafa kemal,
arif nihat oldunuz,al bayrakla dalgalandınız
necip fazıl oldunuz,sakaryayla şaha kalktınız
erol güngör oldunuz,davamızda taht kurdunuz
başbuğ oldunuz,düştünüz gönlümüze,
şehit oldunuz,düştünüz önümüze.
--spoiler--
biz bu sinsi kuşatmayı yarmalıyız yaracağız.türk milletini düştüğü zor durumdan kurtarmalıyız kurtaracağız diyen dava adamlarıdır.
baskılar ülkücüleri yıldıramaz zalimlerle hesabımız var...
bu vatanı sahipsiz sanan köpeklere ayarı verecek kişilerdir. tıpkı çatlı'nın asalaya yaptığı gibi.
şimdi susuyorsalar bir sebebi vardır.
her sessizliğin ardından fırtına kaçınılmazdır.
bugün bir evladını daha şehit verme ihtimali olan islamın bu çağdaki sancaktarı asil türk milletinin öz evlatlarıdır.
bu dava şehitleriyle yaşıyor.bir ölür bin diriliz !
http://siyahturk.com/habe...ulkuculere-saldirdi/32542
Yüzde 80 gibi çoğunluğunun ülkücülük, milliyetçilik, kızılelma ve üçhilal gibi kavramların anlamını bilmediği siyasi topluluktur. Ergen kardeşlerimiz genelde çevre edinmek ve kavgada 3-5 adam çağırırım hesabıyla bu toplulukta yer almaktadır.
açılımcıların bölücülerin hainlerin en çok korktukları siyasi gruptur.onun içindir ki ülkücülere hiç bir yerde hayat şansı vermemeye çalışıyorlar.80 öncesi de böyleydi.üniversiteler fabrikalar sokaklar işgal altına alınıyor milliyetçi-ülkücü fikriyatı benimsemiş insanlar buralara alınmıyordu.şimdi de durum pek değişmedi.ülke üzerinde hain emelleri olan herkes önce ülkücülerden kurturmaya çalışıyor.tıpkı 12 haziran seçimleri öncesi olduğu gibi.olası bir ihanet anayasasına karşı dururlar diye milliyetçi hareket partisi milletinin meclisinde istenmedi.öz yurdunda garip öz vatanında parya olmak bu olsa gerek...
solcular gibi entel dantel takılıp iki üç kız düşüreyim mantığı ile hareket etmeyen insanlardır.
evet çoğu dokuz ışık bilmez ama hepsi vatan için ölmeyi bilir.
soyunu bir türlü bulamayan dağ sırtlanları gibi değildirler sorulduğunda ''türk'üm' derler.
solcular gibi yardıma pkklıları çağırmaz sevdikleri vatan evlatlarını çağırır.
hemen hemen her hükümetin bir kez kullandığı
kağıt mendil gibi bir şeyler.
Herkesin görüşüne sonsuz saygım var o ayrı mesele, ancak lise çağında olup da bir sikim edalarında dolaşan ülkücülere acayip kılım arkadaş. Kıl olma sebebim de siyasi görüşleri falan değil, banane milletin görüşünden. Böyle göt göt dolaşıp, kabadayı olduklarını falan zannediyorlar ya ben ona kıl kapıyorum.
ikisi bir araya gelince yek diğerine reis diyenlerdir (bkz: brakisefali)
bu ülkenin üvey evlatlaridir, en büyük enayilik.

ulan sen nesiller boyu rejimin tokadini yemissin, kullanilip kullanilip atilmissin halen daha devlet de devlet.
Tarihin komedyenleri. Günün birinde insanlık, böyle hastalıklar da atlattı diye tarih kitaplarında bahsedilecektir. Aynı bugün tarihte yaşanmasını akıl dışı bulduğumuz bir çok şey gibi.
çin sarayında özgürlük mücadelesinde kürşad oldunuz.
malazgirtde ak kefen içerisinde alparslan oldunuz.
Söğüt Ocağı'ndan Ertuğrul Gazi oldunuz.
Kosova'da Murad, istanbul'da Fatih oldunuz.
Bizans burçlarında Üç Hilâl, Erzurum'da Nene Hatun oldunuz.
Maraş'ta Sütçü imam, izmir'de Hasan Tahsin oldunuz.
Ankara'da Mustafa Kemal;
Arif Nihat oldunuz Albayrak'la dalgalandınız.
Necip Fazıl oldunuz, Sakarya'yla şaha kalktınız.
Erol Güngör oldunuz, davamıza taht kurdunuz.
BAŞBUĞ oldunuz, düştünüz gönlümüze;
ŞEHiT oldunuz, düştünüz önümüze!
Biz bu sinsi kuşatmayı yarmalıyız!YARACAĞIZ!
Türk Milleti'ni düştüğü darboğazdan kurtarmalıyız!
KURTARACAĞIZ!
lise çağında kavga olursa kalabalık olalım diye bir araya gelen ergen topluluk.
kim ne derse desin bu ülkede bi gün savaş çıksa canlarını hiç düşünmeden en önde savaşacak kişilerdir ülkücüler. kanlarının son damlasını vatan için gözlerini kırpmadan verirler. milli bilinci en yerinde insanlardır ülkücüler. her ne kadar küçümsenip yok edilmeye çalışılsa da...
devlet bahçelinin dediği gibi ''hedef olduk ama yıkılmadık'' diyen vatanseverlerdir.
Orta Asya'da binlerce müslüman olmayan Türk'ün var olduğunu bilmeyen bu ayak takımları,okulda yol kesip adam döğmekten başka bir halta yaramazlar.Kendileri Müslüman olmayan Türk'ü Türk saymazlar ama,Kür Şad'ın,Kül Tigin'in,Mete'nin,Attila'nın Müslüman olmadığını unuturlar.

Turan birliğine karşı olmaları gerekir,Çünkü Turan'ın içinde müslüman olmayan Türkler bulunacaktır.

Türkçülerin bilgisi ve yaptıkları yanında bir şey değildirler aslında.

Ömer'in hazar türkleriyle yaptığı savaşı bilmezler ve ömere dua ederler.Türgişleri katleden araplara müslüman diye kardeşim diyecek kadar ileri gitmişlerdir.

Allah değil Tanrı Türk'ü korusun dedikleri gün her şey güzel gitmeye başlayacaktır aslında.
"liseli bunlar yea kavgada adam toplamak için ülkü ocaklarına gidiyorlar abi" gibi mal mal entry girenler bir kaç şeyi unutmuşlar ki unuttukları şeyde ülkücülerin sadece liselilerden ibaret olmadığıdır. herkes ülkücü olamaz her ben ülkücüyüm diyene o gözle bakarsan o da senin mallığındır. liseli kemalist yok mudur? vardır o da götünden hikaye uydurup anlatır " atatürk kuranı yere koydu hocalara üstünden geçin dedi ezip geçmeyen hocayıda istanbul müftüsü yaptı yaa bilin mi ? " tarzı hikayeler analatır ergendir işte. ergen komünist yok mudur vardır komünizmi doktorla çöpçünün aynı maaşı aldığı yerlerde papatyaların açtığı güzel bir sistem sanır.

yani kısacası bir ideolojiyi ve o ideolojinin insanlarını liseli çocuklara bakarak yargılamak aptallıktır. bir ideolojinin karalanacak bir tarafını bulamayan cahiller böyle saçma sapan bahanelerle havlaması komik hem de çok komiktir.