ülkücüler vs kemalistler deyince..

gazi üniversitesinde mini giyen kemalist kız'ın, küpe takan bir çocuğun, uludağ üniversitesinden gelmiş bir delikanlı, kampüste kız arkadaşını öptü diye dövülmesi..

muhtemelen diğerlerini bilemem ama
minili kız kemalistti yüksek ihtimal..

kemalistler savunur artık "modernist, kemalist ve cool hem de minili" bacılarını..

bu haltı yiyen ülkücülerin * yaptıklarını küfürlere bile sığdıramıyorum.
kemalistler baş örtüleri çekerler, bunlar da kafayı yemiş gibi minilileri dövüyor..
kadına el kalkmaz lafını biri anlatsın şunlara..
ülkücüler dünya türklüğünü düşünür kemalistler ise sadece türkiyede yaşayan türkleri
aralarındaki fark c ve m harfidir.
ülkücüler idealisttir kemalistler realist.
--spoiler--
ülkücüler vatanın bir kilo toprağı için dünyaya atom bombası atmayı göze alırlar.
--spoiler--
çözmüşsün sen hacı.
daha düne kadar birbirlerine vatan haini deyip, söz konusu akp olunca kan kardeşi olan topluluklar.
her iki güruh da vatanına bağlıdır. diğerleri gibi vatanını peşkeş çekmek için yanıp tutuşmazlar.
birbirlerine düşmanlar ya da değiller ama akp'nin türkiye'nin düşmanı olduğunu bilemeyecek/göremeyecek kadar da cahil değiller.
ülkücülerin işe yaradığı mecralar vardır ama kemalistler ülkenin ayağındaki pırangadır.
bana su akar, türk "tapar" dedirten gruplardır.
zira ikisinin de taptığı birileri vardır.
türkiyede ne olursa olsun takipçisi asla bitmeyecek iki siyasi akım
ülkücüleri hatta genelde türk milliyetçilerini bitirmek için uzun zamandır
sürdürülen politikaları görmemek için kör olmak lazım hatta akp körü...
insanlığa zerre faydası olmayan iki gürühtur.sadece kendi menfaatleri için çabalarlar hatta bazıları onun için bile çabalamaz, bedava saltanatın tadını çıkarır.
birbirine zıt olmayan aynı zihniyet olabilecek iki insanın yanyana gelmesi durumudur.
türkiyeyi sovyet tehlikesinden kurtararak insanların o zaman evlerini apartmanlarını hatta
camilerini koruyup sonra işkencehanelerden geçenler ama devlete millete sırtını dönmeyip kaldıkları
yerden davalarına devam edip kendilerini güzel bir ülküye adayanlar kendilerini değil ancak ve ancak
uğruna kendilerinden vazgeçtikleri devletini ve vatanını düşünür.
iki görüşte vatanseverdir fakat biri ilerici diğeri ırkçıdır.
ırkçı olanla ülkücülük kastediliyorsa rahmetli türkeşin bir sözü bu görüşü
savunanların görüşünü boşa çıkartacıktır.alparslan türkeş diyor ki:
''ben ne kadar türksem sizde o kadar türksünüz sizler ne kadar kürtseniz
bende o kadar kürdüm''.ırkçılık bu olsa gerek...
ülkücüler pisikopat eğilimli tipler olup aslında daha uyumlu ve korkulması gerekmeyen gerçekler anlatıldığı zaman olayı anlayan. kemalistler ise daha sosyete kesimden kapitalist düzende zengin olup halkının kanını devlet dairelerinde emmiş rüşveti hak sanan aynı zamanda tek kurtuluşun sosyalizm olduğunu kabul eden sosyapatlardır ve çok tehlikelilerdir.
(bkz: ülkücüleri ve kemalistleri birbirine düşürme çabaları)
bugün ise o cemaatçiler o gün ayak dilendikleri ülkücüleri sömürmek ve yok etmek
için var güçleriyle çalışmaktadır.
iki grubun da ortak görüş bildirdiği ender konulardan biri hatta birincisi
akp nin ülkeyi yıkıma götürdüğü gerçeğidir bu da yadsınmaz bir gerçektir
(bkz: faşist)
ak pak beyaz sütten çıkmış Akkaşık prilli omolu partinin aslına o kadarda ak olmadığı hususunu görebilen insanlardır ve ayrı ayrı iki oluşum değildirler. ülkücüler aynı zamanda atatürkçüdür. ülkücüyüm diye gazi üniversitesinde adam dövenleri kastetmiyorum tabi. bu işin ilmini bilen 9 ışık doktrinini okumuş kanıksamış ülkücülerden bahsediyorum. bu milleti bölüp mozaik gibi parça parça görenlere rahmetli türkeşin benzetmesiye biz granitiz parçalanmayız diyenlerdir. ırkçılık konusuna gelince

bu ülkede bdp ve fraksiyonları kadar ırkçı bir oluşum bu güne değin hiç olmadı.

not:ülkücülük kavramı çıkalı 100 yıl olmadı kemalizm için zaten söylememe gerek yok ilkokul 1 bittiyse kaç yıl olduğu sayılabilir.
bir tanesi, isimde ülkü sahibi iken, diğeri özde ülkü sahibidir.
ülküsünü yaşayanlardır, bizden olanlar.
(bkz: al birini vur ötekine)
insanlığa; denizaltı, mikrodalga fırın, internet, bilgisayar vb müthiş değerler katmış dahi islamcıların 'insanlığa yararları yok' diye eleştirdiği zümreler.