bugün

masum halk'a, kolluk kuvvetlerine ve devlet malına zarar vermekten başka niyetleri olmayan orospu çocuklarının kahpelikleri üzerine, Ülkücülerin sarsılmaz bir iman ve çelik gibi yürekle karşılık vermesi sonucu kürtlerde yaşanan korku ve dehşete kapılma belirtisidir.

bu daha başlangıç,ananızı belleyecek bu millet hiç merak etmeyin Soysuzlar sizi!
Kürdün en iyi bildiği şey ne zaman kaçması gerektiğidir.
ne güzel olurdu değil mi kaçmasalardı? 40-50 kürt bir o kadar da türk ölürdü, biz de kürt öldürdük diye gururlanırdık.

şu internet en çok siz naylon milliyetçilere yaradı anasını satayım. iki taraf sokağa dökülür sen de buradan alkışlayarak ülkeyi kurtardım cakası satarsın.

edit: eksiledin ya öldüm. eksilerin balyoz olsun bölücülere nefes aldırmasın yiğidim!
Ne olursa olsun ülkücüler/türkçüler kendi yazmadıkları senaryoyu oynamayacak. Istekleri amaçları zaten kaos yaratıp bizleri sokağa dökmek ama olmayacak. Bizlerin sokağa inmesi vatan müdafası değil çıkar çevrelerinin ülkücüler sokağa inse diye bekleyen fikir fahişelerinin işine yarar. Bizlerde mamaklari ulucanlari yeniden yaşar vatan sağolsun dediğimiz için ödülümüz bedenlerimize verilen elektrik olur yaşadık bu kahpe oyunları yeniden oynanmasına izin vermeyeceğiz yeni mustafalari önkuzulari kurban vermeyeceğiz.
Yakında alev topuna dönüşecek kürtlerdir. sürün kobani'ye gitsin avrayskiim.
KiMiN götü tutuştuğu belli. .

sidik yarışı bunlar.

hiç gerek yok böyle atışmalara.

https://www.facebook.com/video.php?v=756469231040780
provokatör beyanıdır. gaza gelinmemelidir.