bugün

Bence şuan ülkenin geldiği korkunç noktadır. Yani bir insan doğudaki insanların yaşam tarzını eleştiripte, konuşmalarına kültürlerine Bu kadar karışıp nasıl olur da ülkeyi bölmeyecekler merak ediyorum. Bir bakıyorum bir yerde Kürt tartışması konuşmalarıyla dalga geçiliyor. Başka bir yerde yaşamaya çalıştıkları için eleştiriliyorlar. Dillerini konuşmaya çalıştıkları için eleştiriliyorlar.

Bakın ben Kürt Sevici falan değilim. Fakat ülkeyi böleceksek bölelim arkadaşlar. Ha bölmeyeceksek O zaman biraz tarzımıza çeki düzen verelim. Yemin ederim sizin yaptığınızı 30 senede pekaka yapamadı. Orospu çocukları her Vurduğu zaman Halk daha çok kenetlendi. Ama artık sanki geri dönüşü olmayan bir yola girdik. Korkarım artık biz de bölünmeyi istiyoruz. O zaman biraz samimi olalım.
Aynen, millet devamlı suçu hep Türk'e atmaya meyillidir. Hani çuvaldızı kendimize batırırız iğneyi de başkasına. Tek fark şudur ki, bunu hep biz yaparız. Başkaları hiç bir zaman yapmaz. Mesela bir PKK'lı ya da sempatizan, ya da herhangi bir Kürt, niye bizimle dalga geçiyorlar, ya da bize karşı düşmanca tavırlar sergileniyor diye sormaz. Nitekim sol cenah onun aklına, sen ne yaparsan yap, her daim haklısın düşüncesini bir kere sokmuştur. Bizim aklımıza da ne yaparsan yap, her daim haksızsın, ezen ulus sensin düşüncesini sokar.
O yüzden dikkate bile almıyorum bu muhabbeti. neymiş bizim yaptığımızı 30 senede PKK yapmadı. Doğrudur, 30 senedir PKK'nın şu kürtlere zerre faydası dokunmadı. Biz ise yıllardır bunlara elimizden gelen her hizmeti yatırımı, eğitimi götürmeye çalışıyoruz, ama kendimizi beğendiremiyoruz.
yapılan yorumlar bile başlığı doğrular niteliktedir.