ülkenin diğer yarısıyla cb olabilmesi. büyük yetenek.
ülkede sandıkta konuşun diyen ak troller sayesinde gerçekleşen durum dur.
saçma tez.her fırsatta atatürk ile rte kıyaslanırmı diye konuşanlar işine gelince nasılda kıyaslıyor. ben sana soruyorum ulan atatürk rte ile kıyaslanırmı
Kim olcakdi peki?
(bkz: ülkenin yüzde 90inin sevmedigi demirtas)
(bkz: ülkenin yüzde 70inin sevmediği Ekmeleddin)
(bkz: ülkenin yüzde 50inin sevmediği erdogan)

Demokraside çoğunluğun dediği olur.Emperyalizmin bize sunduğu sinavdaki siklar bunlar.Elden ne gelir?CIK sen aday ol o zaman bakalim sana ne haftalar yapistiracaklar, seni ülkenin yüzde kaci SEVMEYECEK?

BU ARADA ATATÜRKU ULKENiN YUZDE 99 DEGiL YUZDE 80 85 CiVARi SEViYORDU.Coguda yüzünü bile görmeden ona verdiği bagimsizliga saygi için minnetardi.Hic bir yerde bir insani herkes sevemez.Yüzde 80 85 bile harkulada bir rakamdir.

Edit: Atatürk ile hic bir cumhurbaşkanı siyasetçi vs. Kiyaslanamaz.insallahda kiyaslanacak kosullar tekrar yasanmaz.Mehmet akifin dedigi gibi

Allah bu millete bir daha kurtuluş savasi yasatmasin.
o da bir şey mi? ülkenin tümünden nefret eden cb var.
saçmalığın dik alasından ziyade, afedersiniz, lakin sıçmanın dik alasını da gördük! atatürk dönemlerini engin bir demokrasi yağmuru olarak görüp, şimdikine bok atmak cahilliğin ağa babasıdır.

%99'un sevdiği bir cumhurbaşkanı olmadı bu memklekette. bu da ayrı bir komedya. insan kendi kıçını yüzüne dönüp, karşılıklı gülebilme yetisine sahipmiş meğer. acep biz gülerken hangi organımıza müracaat ededim? çağdaşlaştıkça küfürün dozunu arttırmak nasıl bir zavallılık?