seçim sonuçlarıyla birlikte halkın akıl almaz mazoşizm sevgisini gören vatandaştır.
ulan ekonomik kriz olduğunu ne zaman anlayacaksınız.
900 tl (fazladan yazdım) asgari ücret.. boktan kütahyada ev kiraları 500 tl.(2+1 zorla bulundu.)
aşağısını bulabilene helal olsun. limonun kilosu 8 tl. ekmek 90 kuruş. domates 2.5 tl. salatalık 2 tl( bugünün yani 10.08.2014 pazar fiyatlarıdır ,ekmek hariç.)
ulan ülke iyiye gidiyo diyen serabral vajinikler.
sene 2008 asgari ücret 659 tl. araştırın bulun. domatesin kilosu ağustos ayında 40 kuruş. lan yemin ediyorum yemin. 40 kuruş sene 2008 ağustosta. ekmek 35 kuruş. kütahyada ev kirası 265 tl.(3+1, 1 de fazlası var onuda geçç.)
şimdi domatesin fiyatı 5-6 kat arttı ama asgari ücret 5 kat artmadı. hemen diyceksin ki sene içi üretim farkları vs vs.he tamam haklısın.
ulan ekmeğin fiyatı 90 kr oldu. 2.5 kat arttı yani asgari ücret 2.5 kat artmadı. yine atılcaksın buğday üretimi kuraklık vs.
2008 e göre ev kiraları 2 kat arttı. maaşlar 2 kat artmadı. ev hasatı falan mı kötü gitti ben bilemedim
hadi atlasana 2008 de aynı hükümet vardı diye.
lan cahil ben de onu diyorum.
hükümet o zamandan bu zamana düdüklüyo ülkeyi. oğlum herşey ortada 2 çarpı 2 eşittir 4 yani.
cahil sürüsü.
bunu niye göremiyorsunuz.
chp gelse farklı mı olcaktı diyo bak şimdi de. aynı olcaktı biliyorum. chp ile akparti arasında en ufak bir fark göremiyorum. her iki güruhunda bağnazları cahil ötesi insanlar. eğitim düzeyleri ne seviyede olursa olsun bağnaz insan , tutucu insan , partici insan cahildir. partilere bağlı seçim mi olurmuş. partileri ilahlaştıranların iskenderlerindeki yoğurdu cipepetliyim emi. kurtulun şu anti demokratiklikten. herşey halkın elinde ama millet koyun. chpliside mhpliside, akpartiliside bdpliside koyun. solcu koyun, sağcı koyun.kürt koyun, türk koyun. gezici koyun, dinci koyun.
tüm partilerinde, bu cennet vatanın ırzına geçenlerinde allah bin belasını versin.
haksız sayılmaz. evet.