bugün

offf, offff bu yavşaklar her yerde. her gün etrafımdaki çember daralıyor. bir zamanlar her boktan, israil'di. sonra ergenekon oldu şimdi de fethullah gülen.

bazıları aştı, fenerbahçe olayına bile çekti. yuh amk, vallahi yuh!

ayağı taşa takılsa bu yavşağın, sorumlu olarak fethullah gülen'i göstereceğinden adım gibi eminim.

bu yavşağa bir iki soru sormak istiyorum.

sayın yavşak sürüsü, türünüz ne zaman bitecek sizin?
Fethullahın suçlanmasından rahatsız olan yavşak.
(bkz: bi feto ağlıyor)
Ulkede her sey tamam, sikmedigimiz bi fetullah kaldi diyen yavsak oglu yavsaktan yegdir.
hadiseye maydonoz olmak istemezdim mamafih feto ve takipçilerinin ciddi anlamda yavşak olması hasebi ile herşeyden fetocuları sorumlu tutan yavşağın yavşaklığı düşer.

(bkz: gereği düşünüldü)
ülkedeki herşeyi feto ve sürüsü yönettiği için (emniyet,yargı ve bütün devlet kurumları) olan bütün olumsuzluklardan da dolayısıyla sorumludur. nasıl ülkedeki en ufak bi güzel gelişme olduğu zaman bu sahipleniliyorsa olumsuz bişey olduğu zaman suçu başkasına atmak olamz.
(bkz: genç şakirtler rahatsız)
bölünerek çoğalan şakirt yavşaktan daha yavşak değildir. koyun gibi güdülmek istenen, kömüre, pirince ve bilimum bakliyata namusunu, şerefini, vatandaşlığını satan badem bıyık hastası şakirtten daha dürüsttür. behzat amirimizin dediği gibi bi kulağımızın arkası kaldı sikilmedik tahsin.
ülkedeki hiç bir şeyden fethullahı sorumlu tutmayan yavşağa yeğdir. sevin onu. şakirtlere kıyasla. sevin. kucaklayın.