bugün

ülkedeki kaos ortamında fazla strese girmek istemiyordur muhtemelen. hak vermemek.lazım. * hatırlarsanız, reyhanlı patlamasinın hemen ardından da abd'ye uçmuştu. eski bir atasözünü hatırlayınca, aslında pek şaşırmamak lazım diyorum kendi kendime.

"Mahalle yanarken, Orospu saçını tararmış!"

bizimki bununla da yetinmiyor. ille de zenci olacak. *
obamaya sığınmaya gitmiştir o.
arap hayranı kendi milletini bir gören vasıfsız başbakandır. vesselam.
ülkesine saygısı olan bir başbakanın yapmayacağı bir olay.
diyor ki önceden planlanan bir geziymiş.iptal edicektin göstericektin o zaman başbakanlığını lan şerefsiz.Açık açık umurumda değilsiniz diyor.
annesi babası tartışmaya başladığında sinirle odasının kapısını çarpıp bilgisayardan son ses müzik açan ergen davranışı sergilemektedir.

birader, istediğin kadar aç müziği, duyacaksın bu kavga seslerini.
(#19940501)
tayyib dönmeden ülkeyi saklıyoruz beyler

biliyorsunuz teyyib yurt dışı gezisine çıktı, perşembe gününe kadar da dönmeyecek. biz de bu süreden yararlanarak türkiyeyi elele vererek başka bir yere taşısak ya ? böylece geri döndüğünde bizi bulamayacak, rahat edeceğiz. hem sorun çıkarıp duran tüm komşularımızdan da kurtulacağız..

benim fikrim şöyle; bu gece saat 21.00 gibi herkes bir omuz verecek, ülkeyi akdeniz üzerinden yavaşça cebelitarık boğazından geçireceğiz. sonra panama kanalı üzerinden geçirerek and dağlarının arkasına saklayacağız.. baktık ki, gördü ( adamın boyu 1.85 beyler, ayaklarının üzerinde hafifçe yükselse bizi görür ) bu sefer o geleseye kadar başka yere taşırız..

not: aranızdan "lan cebelitarıktan, panama kanalından nasıl geçirçez koca ülkeyi, sığmaz ki olm" dediğinizi duyar gibi oluyorum, hayatınızda hiç yatak, büyük sunta taşımadınız mı lan siz ? yüklenip dik duruma getirip öyle geçireceğiz...

yorumlarınızı bekliyorum

edit :

1. bazı panpalarımın cebelitarıktan geçerken hatay ilinin zarar görmemesi için önerileri var, dikkate alınacak..
2. kıçtan takma renault marka motor takılması önerisi var, değerlendirilebilir..
3. "100 yıllık ülke, çizilmesin sağı solu" diyenler için de önlemler alındı.. ( geyik nakliyat anbarından eşya sardıkları eski yün battaniyelerden aldım, sararız hiç bişi olmaz )
doğru olanı yapan başbakandır. zira varlığı ve konuşmaları ile ahaliyi dahada isyankarlaştırmadan başka bir işe yaramıyor. mümkünse gezisini uzatsın. belki ortalık biraz olsun durulur.
anarşistleri s...klemediğini göstermektedir. yeterince açık mı oğlum.
umursamaz görüntüsü verme girişimidir.

gerçeğin bundan çok farklı olduğu ise basın toplantısı esnasında kireç kadar beyaz olan yüzünden rahatlıkla anlaşılabiliyordu.
çözemediği sorunlar karşısında krize girmekten korktuğu için sorunlardan uzaklaşmaya çalıştığı sanılan başbakandır. kendisi yokken belki vekilleri sornları çözer, o da rahatlamış olarak geriye döner. dünyada bir eşi daha yoktur.
topuklayan başbakandır.
ülkenin sikinde olmadığını gösteren başbakandır. ortam durulsun gelir geri sonra başlar herşey türkiye için bilmem ne diye. bok türkiye için her şey. yaptıklarının hepsi sen ve erdoğan kabilesi için. cebinize giren paralar haram zıkkım olsun.
doğal bir olaydır. şimdi açık konuşun, başbakan neden korkacak. amacınız toplu halde başbakanlığı ele geçirip başbakanı yakalayıp yerde süründürmek değilse, demokratikse korkacak bişey yok. ama kafanızdan vahşi şeyler geçiyorsa artık o sizin manyaklığınız bilemiycem. ama seçim sandık filan başbakanı korkutmaz yemeyin şimdi milleti.
sokakları yakanlar teröre ön ayak olanlar rahat uyuyorsa hayli hayli rahat uyuyacak kişidir.
biz ona "geziden çık" dedik. o geziye çık anladı fasa gitti" diyen arkadaşımla iki saat gülmemize sebep olan başlık. peşin edit: işte bu gülmeler hep gazdan (bkz: ekekekek)
elbet geri dönecek. çok güzel bir karşılama merasimiyle karşılaşacak kendisi. dönüşünü dört gözle bekliyorum bakalım nasıl inecek o uçaktan.
her zaman yaptığı şeydir,tahmin de etmiyor değildim. gidişi olsun dönüşü olmasındır.
mahalle yanarken orospu saçını tararmış..
''gezi'' parkını yok etmiş başbakandır. gezmek için bir çoook uzaklara gitmiştir o.
iYI YAPMIŞTIR. Ülkenin yandığı falan yok. Bırakın bu edebiyatları.
ülkesini ne kadar umursadığı ortadadır.
bir stratejidir, her şey normalmiş gibi davranarak, ortamı kendi haline bırakmak.
normal tavırlarda olan boşbakan dün çok sinirlendi. sinirlenen adamın bi planı yoktur ve hata yapması an meselesidir. bu yüzdendir ki kendisi geziye kaçtı. *
annem-babam bana ödevlerimi yapmayıp veya evdeki işlere yardım etmeyip dışarı kaçtığım günlerde "göt gezdiriyorsun" diye çıkışırlardı.

bu entry ile alakası yok tabi, aklıma geldi birden.
güncel Önemli Başlıklar