bugün

kadir cangızbay ''niye söndürüyorsun oğlum sigarayı ders kaçmıyor ya.''
o arka dortluyu dagiticam.
Konusmaya devam edenler benden ilk sozlu notlarini alacaklar. (bkz: )
konularda gerideyiz
diğer sınıf sizden daha çalışkan.
neye gülüyorsunuz söyleyin hep beraber gülelim .
arkamıza değil önümüze çıkacak. - kimyacı
amip gibi sağa sola kıvrılma. -biyolojici
dersanedeki tarihçi: "çocuklar bütün insanlar eşittir ama araplar bi çeşittir"
beden eğitimi hocası, eli "şey"ine giden çocuğa: "oğlum çek elini vitesten"
biyoloji hocamız:

- kızlar size söylüyorum istediğiniz kadar makyaj yapabilirsiniz. hiç birisine karışmam ama benden seksi olursanır kaldınız demektir.
nını nın nını nın ot kafalı der, ve çakardı bir tane.
Telaffuzu bozuk bir ingilizce hocası: Gudinunun( Good afternoon)
"hödük."
-lisedeki biyoloji hocam.

edit: eksileyen arkadaş kesin kesin eminim ki bu hocanın zamanında hödük deyip sınıftaki kızların hepsine rezil ettiği bir ezik. eminim!
bütün hocalar: sizin sınıfa gelirken ayaklarım geri geri gidiyor biraz adam olun! olduk mu? olmamışız
insanlar çoğalmak için insanlarla ilişkiye girerler. hayvanlarla olan ilişkiler sapık ilişkilerdir. hayvanlarla ilişkiye girilmez. biyolojicinin aydınlatıcı cümleleri. resmen derste kim sığıra vermek ister falan diye konuşmuştuk.
Coğrafya hocası : Elinde test ağzında tost öğrenciyim diye dolaşıyor.
(bkz: tatlım)
(bkz: şekerim)
(bkz: balım)
(bkz: yavru ceylan)
(bkz: len)
(bkz: ulen)
(bkz: cengaver)
(bkz: pehlivan)
(bkz: kelebek) ****
bunca yıl okul okudum daha bir tane bilmem ki, öğretmenlerimin söylediği orijinal söz. yok birde yaran hoca lafları varmış. ne nasreddinler okutmuş sizi, bizimkiler hep kapı duvardı.

-yoktur efendim kendilerinin ne orijinal sözleri ne de orijinal bakış açıları. (yeni nesil arkadaşlar üzerine alınmasın, belki bizim dönemimiz öyle idi.)
ben sizin eve gelip masanızın üstüne yazı kazıyor muyum? glip salonunuzda masanızın üstüne otursam peki hoş olur mu?*
-hocam çıkabilir miyiz?
+ben evliyim & baban yaşındayım.
şakirt biyolojici
nato kafa, nato mermer derdi ilkokulda sosyal bilgiler hocamız.
senin kafanı kırarım, kulaklarından duvara asarım orda konuşursun gibi tehtitkar sözlerde beden eğitimi hocamızdan gelirdi genelde.
"sana diyorum oğlum sana, ne öyle bakıyosun iguanalar gibi!".
daha sayı saymayı bilmiyon sayısala gidiyon gızım... - biyoloji örtmenimiz.

saygılar hocam.
eşit ağırlık sınıfının tembelliğinden bıkmış bir matematikçi
- tm'nin m'si masa değil!
ekmek yediğin tabağa s.çmay kolay sordum kopya çekmek yok.. - ingilizce hocam lisede kopyaya yeltendiğimi görünce söylemişti.
boş derste sınıfa giren müdür yardımcısı okulda ögrencilerin telefonla fazla haşır neşir olmasından şikayetçidir. Ve agzından şu sözler dökülür " o elinizdekileri kötü kadınlar kullanıyo"
bu sözlerden sonra tüm sınıf şoka girmiştir. Bu şokun getirdigi kısa süreli sessizlikten sonra hep bir agızdan " bize orospu dediiiii"
ortalıgın nasıl karıştıgını tahmin etmişsinizdir.
çocuklar haberlerde görüyorsunuzdur gerçi orospulardan fahişelerden sıra gelmiyor da. demişti bir hocam ne güzel demiştin be hocam.