bugün

Her zaman pırıl pırıl olan tuvalettir. Hani cem yılmaz diyor ya uçakların business class bölümünde portakal suyu veriyorlar diye işte bunda da tuvalet kağıdı var. Hep gözümüz kalırdı orada öğrencilerin ki leş gibiydi hep.
olması gereken tuvalettir. hiçbir öğrenci yan tuvalette osura osura sıçan matematik hocasını dikkate alamaz. bir otorite boşluğu oluşur.
Her şey o materyalle elitlesiyordu aynı uçakta business class ta portakal suyunun olduğu gibi.

---------tuvalet kağıdı-----------
öğretmen düşmanlarının kafesleri açıldı yine.

daha önce atılmış ama al bu karikatürdeki gibi tatilde git izin iste afedersin s.ç s.çabildiğin kadar.
görsel
okullarda bulunan, sadece öğretmenlerin kullandığı, rahat rahat sıçsınlar diye yapılmış tuvaletlerdir. bugüne kadar nasıl açılmaz lan bu başlık?

bir de bu öğretmenler tuvaletinin hastaları olurdu. "olm nası bi yer acaba?", "olm orda sıvı sabun varmış", "şşş öğle arası öğretmenler tuvaletinin orada bekliycem hocalar okula döndüğünde içeri görmeye çalışıcam" falan diye dolanırlardı ortalarda. işte bu modeller büyüyüp öğretmen olunca da derslerde, öğle aralarında o tuvaletleri kilitletirler. amaç? öğrenciler sıçmasın.

sanki yüzüne sıçıcaz amına koyim.
Okulun tek temiz wcsidir..

Hademeler tirübünlere oynar..
Ilkokulluların merak edip giremediği sırlar odası.
Sular kesik olsa bile orda şarıl şarıl akan yerdir.
bizim okulda öğrenci tuvaletlerinde sabun zar zor bulunurdu, bunların tuvaletinde tuvalet kağıdı, sensörlü kağıt havlu, el kurutma makinesi falan vardı.

öğrenci tuvaletine kıyasla hayli lüks olan tuvalettir.
Cırcır olduğumda kullandığım tuvalettir.Çok rahat ve temizdir ayrıca işlem esnasında içeri giren matematikçinizden intikam alma ihtimaliniz yüksektir.
içerisi normal bir wc dir okuldaki diğer wclerden farkı wc kağıdı vardır.

ben gördüm biliyorum
üniversite söz konusu ise, okumuş insanın sıçması bir ayrıdır * temel fizik ilkesini doğrulayan tuvalettir. temizdir.
herzaman merak ettiğim ortamdır.
belkide bize hep, orada bir hazine varmış gibi bir algı verildi.
bir kez olsun girmedim.
büyük bir eksik mi? hayır umurumda da değil...

öğretmenlerin boşaltım yaptığı yer.

(bkz: kenef)
öğrenciyken oranın hep daha lüks bir yer sanılması ama yanılgı...
Onunda mı öğretmenler gününü kutluyoruz napıyoruz.