bugün

üniversite söz konusu ise, okumuş insanın sıçması bir ayrıdır * temel fizik ilkesini doğrulayan tuvalettir. temizdir.
içerisi normal bir wc dir okuldaki diğer wclerden farkı wc kağıdı vardır.

ben gördüm biliyorum
Cırcır olduğumda kullandığım tuvalettir.Çok rahat ve temizdir ayrıca işlem esnasında içeri giren matematikçinizden intikam alma ihtimaliniz yüksektir.
"hocanın bokunun üstüne bok olmaz" şiarıyla inşa edilmiş kenef.
sırf gıcığına en çokta egomu tatmin etmak için rezervuarın hortumunu yarıya kadar kesmiştim tabi su kenef yerine kenefin üstündeki şahsa yönelmişti. kıl bir hocaya denk gelsin diye çok dua ettim ama olan gariban coğrafya hocasına oldu. horonzpi çoçuklarıııı nidası hala kulaklarımda çınlıyor. o günden sonra bide kapısına nöbetçi diktiler daha bir nefret eder oldum bu ayrımcılığa.
çocukların ilk okuldan beri kapısı kilitli olduğu için bizimkinden ne farkı var diye merak ettikleri yer.
öğretmenler tuvaletine giripte yazı yazmamak olmaz dedim ve yazdım: "ali bak hoca sıçtı." , "sıçtı hoca bez getir. " , "sıç hoca sıç. " , "hoca çişini tut" gibi yazıları yazdım. *
kızlar tuvaletinden sonra erkekler için en merak edilen 2.yerdir.
mezun olunduktan sonra girilmesinin pek bir anlamının kalmadığı mekan.
eğer okulun açıldığı hafta öğretmeninize tuvaletten çıkınca hocam açılıştan dolayı içerde top atışı var heralde derseniz disipline gitmenize neden olabilir..

(bkz: yapılmaması gereken espriler)
okullarda bulunan, sadece öğretmenlerin kullandığı, rahat rahat sıçsınlar diye yapılmış tuvaletlerdir. bugüne kadar nasıl açılmaz lan bu başlık?

bir de bu öğretmenler tuvaletinin hastaları olurdu. "olm nası bi yer acaba?", "olm orda sıvı sabun varmış", "şşş öğle arası öğretmenler tuvaletinin orada bekliycem hocalar okula döndüğünde içeri görmeye çalışıcam" falan diye dolanırlardı ortalarda. işte bu modeller büyüyüp öğretmen olunca da derslerde, öğle aralarında o tuvaletleri kilitletirler. amaç? öğrenciler sıçmasın.

sanki yüzüne sıçıcaz amına koyim.
bizim zamanımızsa sigara içmek için en güvenli yerdi.
senin gittiğin tuvaletten farkı yoktur. bildik tuvalet işte. işlevi belli. (bkz: öğretmen de sıçar)
amerikadaki 51. bolgeyle bir tutulabilecek olcude merak edilen yerdir.
Okulda öğretmenler tuvaleti , iş yerinde beyaz yakalı ve yönetim katı tuvaleti... hepsi aynıdır ve sınıf farkını ortaya koyar..

nedeni ise çok basit.. Fakirler ucuz yemek yerler ve bok ları kokar.. Ama zenginlerin Bok u kokmazdan hareketle tuvaletler ayrılmıştır..
öğrenci tuvaletine gitmeye üşenip çaktırmadan girilen kısım .
hatun öğretmenlerin kavga ettiği yer. valla.
içinde her daim tuvalet kağıdı, sıvı sabun ve kağıt havlu bulunan yer.

lisedeyken gizlice girerdik bunlara lakin yakalanmamak işten değildi.
okulda hocaların sigara içtiği yerdir.
okuldayken bile bile girdiğim tuvalet idi. sen kız öğrenci tuvaletini temizletme, tuvalet kağıdı, sabun koyma sonra öğretmenler tuvaletini yasakla. yok ya? pişman değilim sözlük yine liseli olsam yine yaparım.
bizim okulda önünden geçmenin bile yasak olduğu tuvalet. O an bir hoca görse hemen senin ne işin var burda diye azarlarlardı, çok kötü.
gizemli yerdir, hiç bir şekilde öğrenciler tarafından kullanılamaz, herkes haddini bilmelidir.
Sular kesik olsa bile orda şarıl şarıl akan yerdir.
sürekli temiz olan yerdir.
sıçmanın öğrenildiği yerdir.