bugün

hoca arkadaşımın anahtarlığını alır, kendi beline takar. anahtar da bayağı uzundur.

ben: hocam o ne öyle, kasıktan dize kadar?
hoca: ?/%^&^'?=
sınıf: (sınıf diye bişey yok, dağılmıştır hepsi)
- tahtayı sil alican.
+ tamam hocam
- oo çok hızlısın
+ hocam bide sevişirken gör dörtnala gidiyorum.
- sen, konuşan; osmanlı dönemi edebiyatından bir şiir söyle
+ şalvarı şaltak osmanlı, eğeri kaltak osmanlı...
- anarşist, anarşist, anarşiüüüüüüüeeeeeeeest!
birgün oldukça dalgın olan el camino 150 kiloluk kompleksli uyuz türkçe hocasının sınıfa girdiğine dikkat etmez ve bütün sınıf ayakta iken oturmaya devam eder sonra olaylar gelişir.

+hey sen hoca görüldüğünde ne yapılır.
-* ölü taklidi yapılır.***
Bir öğrenci yemekte yer bulamayınca öğretmenin oturduğu masaya oturur. Hoca der ki; kuşlarla öküzler aynı masada oturamaz. Öğrenci de der ki; o zaman ben uçayım. Hoca bu yüzden ona kafayı takar. Sınavda çakması için elinden geleni yapar, ancak öğrenci mükemmel yapar. Hoca, öğrenciyi çağırır ve der ki; Şimdi varsayki burada 3 torba var. Birinde akıl, birinde para, birinde de hayalet var. Hangi torbayı alırdın? Öğrenci; Para der. Hoca ben olsam aklı seçerdim der. Öğrenci der ki; Normal, her insan kendinde eksik olanı seçer. Hoca iyice sinirlenir ve sınav kağıdına notunu yazmak yerine oraya "öküz" yazar. Öğrenci gider ve der ki; Hocam imzanızı yazmışsınız ancak notumu unutmuşsunuz.
olay dershanede fizik dersinde geçmektedir. hoca konu anlatırken arkada el camino kişisi ve arkadaşı şakalaşmaktadır.

h;hoca
e;el camino

h; hey siz* ne yapıyorsunuz oğlum biribirinize parmak mı atıyorsunuz?
e; hayır hocam siz arkadaşlarınızla öyle şakalaşıyorsunuz herhalde.
h; çık dışarı.

dersten çıkıp kapı çarpılır * tenefüste iş tatlıya bağlanır.
-ayakta direkt batın grafisinde..
-hapşuuu.
-çok yaşa kızım domuz gribi mi oldun?
-sizden bulaşmıştır hocam. *