bugün

yazıktır o kadına, günahtır.. +10 kat daha fazLa ücret aLması gerekLidir.. zira öğrenci evLeri geneLde bira şişeLeri, yerLere atıLmış çöpLerle doludur.. banyodaki sararmış Lavaboyu söyLemiyorum biLe.. kadıncağız mr muscLe biLe kuLLansa bu kirLer çıkmaz.. evin yakıLarak dezenfekte ediLmesi Lazımdır.. zira ev temizLik maddeLeri iLe temizLenemez..
milyarlarca domestos'un kotuyum ben kotuyum kotuyum replikli canavarıyla baş etmek zorunda kalan kadındır.
her türlü sürprize hazırlıklı olması gereken yazık insandır. zira fırının içinden çıkan kirli çoraba karşı kayıtsız kalması için uzun bi hazılık devresi geçirmiş olması gerekir bu kadıncağızların.
eğer kendi oğlu/kızı da başka bir şehirde okuyorsa size karşı bir anne şefkatiyle yaklaşabilecek kadındır.

-(şöyle bir iç çeker) mehmet'in evi de nasıl pistir şimdi. sen yine iyisin, o hiç iş bilmez.
-(üzülmesin diye çabalanır) yok be selda abla, halleder erkek adam. hasta olmayacak kadar temiz olsa yeter erkek öğrenciye.*
-hiii. bi de hasta olmasa oralarda bi başına. kim bakar ona?
-yok be selda abla, evin pisliğinden hasta mı olur adam. şaka yaptım ben.
-olmaz di mi? allah esirgesin hepinizi, anadan babadan uzaksınız.(bi ara dalar gibi olur gözler. çok zaman olmuştur mehmet'ini görmeyeli, özlemiştir besbelli.) allah'ım esirgesin sizi.
-amin abla, amin.
-dur bi kahve içelim senle. bir de sigara yakarsın yanına. hemen yaparım ben. sen otur, geliyorum. (bilirim, pek sever mehmet'iyle kahve içmeyi. beni onun yerine koyar.)
-peki ablam benim, yap hadi...
kronik olarak küfür eden kadın..
annedir genelde.
genellikle çöp ev ihbarı ile baskın düzenlenme olasılığı artan evi temizleme ulvi görevini * yerine getirirken ava giderken avlanma yani zehirlenme riskini taşına fedakar cefakar insan. (bkz: türkiye seninle gurur duyuyor)
her defasında +10 strengthleveli kazanan kadındır.
ne kadini... (bkz: melek)
eğer ev erkek öğrenci eviyse; o kılların gideri tıkamasına istinaden extra olarak porçözle fatality yapması gereken süper güçtür.
ev sahibi olması muhtemel kimsedir. öğrencileri evden atıp evi bir aileye kiralamayı aklına koymuştur. temizlik işinin uzun süreceğini düşündüğü için daha öğrenciler evden çıkmadan temizliğe başlamıştır.
içinden, "Ah şu geçim derdi olmasa benim ne işim var böyle yerlerde!" gibi karamsar düşünceler geçirmesi kuvvetle muhtemel olan kadındır.
yazıktır, günahtır, allah yardım etsindir.
o eve girerek zaten hayatının hatasını yapmış kadındır. çıkışı olmayan bir yerdir orası...
Olduk olmadık yerde sperm örnekleriyle karşılaşma, buzdolabının artık kurtlu yiyecekleri saklama kabına dönüşme, bira şişelerin evin süs eşyası konumunu taşımasına, her yerden spermli dergilerle karşılaşma vb olaylarla karşılaşma olayları ile iç içe olur. Kadının temizlik işini bırakmasına bile neden olabilir. kişi hayattan soğur ve ekmek parasıyla oynanmış olur. yazıktır.
kingte ya da batakta kaybetmiş kadındır.
(bkz: gündelikçi tarafından temizlenen öğrenci evi)
(bkz: ev temizliği için gündelikçi tutan öğrenci)
45m2'lik evi temizlemesi en az 12 saat sureceginden; "burasi ali sami yen, burdan cikis yok" tezahuratlari ile hirslandirilmasi gereken kadindir, uzuluyorum...
bazıları tecrübe sahibi olup öğrenci evi olduğunu öğrendiğinde kabul etmez.** ebola virüsünden insan ölmüş ev muamelesi yapar adeta, kabul etmez o evde temizliğe gelmeye. bize mi öylesi denk geldi ama üçününde aynı cevabı vermesi insana başka birşey düşündürtmüyor açıkcası.*
zorlu bir göreve soyunmuş kadındır. sabırlar dilenmelidir. mutfak fayansları * için şimdiden kolay gelsin denilip, temizliğin en başında göreviyle başbaşa bırakılmalıdır.
şanssız, kara bahtlı, kem talihli, feleğin sillesini yemiş, zavallı bir kadındır.