bugün

Show must go on....
Doğru olabilir. En kötü köpeği **** hanım yakınlarında bir yerlerdedir.
Sus sus. Şuan Amerikada ve naptığını bilmiyorum o yüzden lütfen sözlük kardeş yapmayalım böyşe şeyler...
Ya uyumuyorsa?
umudunuzu kaybetmeyin. tam şu anda onu arayın.
Silkmeseler bari.
muhtemelen hala sevişiyorlardır.

ilk postadan sonra yorgun düşüp uyuyan bir kadınla olmadım zira.

geberin.
uyumuyorsalar daha kötü değil mi?
Istediği boktan bok yesin. Dilediğini yapmakta özgürdür. evliyiz sanki, peh.

O değil birini özlemeden tribe sokarsınız siz adamı. Yok yere kafamda özlediğim biri varmış gibi kurup olası tepkimi verdim. *
güzel uyusun çok da iyi güzel uyusun tamam mı. o mutlu olsun yeter. biz de sevdik mi böyle severiz ne yapalım olmayınca olmuyor. hiçbir zaman olmayacak platonik ve şizofrenik bir aşk işte.
uyusa yine iyi dediğim başlıktır.

benim bununla bir sorunum yok, evet birine ilgi duymuş olabilirim, o bana aynı şeyleri hissetmiyor olabilir.
ama ben hayatıma devam ediyorum, o devam ediyor.
bu kadar basit aslında.
Bazıları için Panik atak geçirme sebebi cümledir.
(bkz: üçüncü şahsın şiiri)
bu simdi sabah sabah hortlattirilacak baslik mi aq vicdaniniza cakam.
Şu an ya da herhangi bir zaman başkasıyla uyuyor, sevişiyor ya da kahkahalar atıyorsa o "özlemek" falan değildir arkadaşlar. Olmamalıdır da. Ben masum olanı, temiz olanı, zor olanı özlerim. O insanı bu şekilde hayal etmek soğutmalı sizi daha da ondan. O masum değil ve hiç olmadı. O zaten sizin değil ve hiç sizin olmadı. Koyverin gitsin. Kendinize bakın biraz, geçin aynanın karşısına, giyin en güzel kıyafetlerinizi. Yudumlayın bol köpüklü türk kahvenizi. Herkese günaydın.
(bkz: kaçan balık büyük olur)
Mutluysa uyusun, ne yapalım? Sevdik diye malımız olmadı ya, biz de elbet unuturuz bir gün.
çatır çutur siksinler orospuyu sikerken kafasına bassın hatta, helali hoş olsun müstahak o orospuya.
bu saate kadar camış gibi yatıyor demek. gece naptıysa...

bu arada özlediğim kişi bu;
görsel

yılışmayın lütfen.
yak sigarayı yak. elden birsey gelmiyorsa yak bir sigara. her gece hala hayallerinde yaşıyorsa , başkasının yanında olduğunu bile bile hala düşünüyorsan, kendinde hata arıyorsan hala, yak bir sigara geç karşıma dertleselim.
Özlediysen mesaj atsana hem aralarını bozarsın.
sorun bizim onu özlüyor olmamızda. onun naptıgı öenmli değil yani.
Yoooooo.
isterse tramessi olsun banane.
yalnız herkes direkt sevdiği kadın - erkek olarak bakmış olaya. aile de özlenir, dostlar da özlenir...
Mumkun. Ozledigim de degil de iste, insan yine de bir fena oluyormus.
güncel Önemli Başlıklar