bugün

güzel mi değil mi bir türlü karar veremediğim hatun,bazen çirkin geliyor bazen de öyle sevimli birşey oluyor ki izlemeye doyamıyorsun, melis birkan için de aynı şeyleri düşünüyorum (bkz: melis birkan)
soyadıyla lisede dalga geçildiğini düşündüğüm ve fena sayılmayan oyuncu. aslında iyi gibi ama.
siyasi görüşünü hümanizm olarak belirten sanatçı sefili...
Gözlerinden hayat fışkıran kız..
sevgilisi engin altan düzyatandan ayrılıp new york a kaçmış. *
evlilik provası mı ne yapmış en son.

parti tarzı bişeyler yapmış işte. fotoğraflara bir baktım da...

bakmaz olaydım. erkek ve kadından çok homoseksüel var partide amg. şahsen benim partime bi homoseksüel gelse recm ederim orda.
adını çok az kişinin bildiği vakitler kank bu kıza aşıktı. her gün bu kız hakkında bir şeyler anlatıyordu. güzelliğinden, çok açık giyinmediğinden, gülüşünden, herkes gibi olmadığından vesaire. uzun süre 1 numaralı gündem maddemiz oldu. en sonunda numarasını buldu. çıkma teklif etti ama kabul etmedi. sonradan çok ünlendi ve sanırım kankın beğendiği bütün özellikleri de değişime uğradı. eğer sözlük okuyorsa kendisine sesleniyorum. çok büyük bir hata yaptın. engin altan düzyatan sana hiçte uymayan bir insan. kank hala seni seviyor mu bilmiyorum ama ona yakın olman senin için cidden daha güzel olurdu.
tanım: herkesin bildiği oyuncu.
kalın bacaklı olan, onun dışında güzel bir yüzü olan oyuncu.
an itibari ile atv ekranında al yazmalım dizisinde görülen oyuncu.

bu kız hangi diziye el atsa kurutuyor.
hangi vasıfla oyunculuk yaptığını merak ettiğim kadın. bunu sektöre sokan kişi ya ağır hasta olmalı veyahut alkolik.
uyuşturucu müptelasıdır.
güzel kızdır. kadın demeye dilim varmıyor.
ismini duyduğum da bile çok tuhaf hislere sebebiyet veren çok büyük aşk kendileri ayrılıkları çok üzmüştür.
Enginden ayrilmistir.

Ah engin, bu kizin gözleri parlardi sana bakarken. Klasik bir erkek gibi kullan at yaptin.
Bir gün cok pisman olursun, cok ararsin boyle kizi..
1986 istanbul doğumlu, reklam ve dizi oyuncusu.
Veda filminin Fikriye Hanımı'dır.
babası pirinç işiyle uğraşan modeldir.

http://tr.wikipedia.org/w...6zge_%C3%96zpirin%C3%A7ci
neyin doğru neyin yanlış olduğu araştırmadan atlamamak lazım sanırım."özpirinçci".
(bkz: http://www.ozgeozpirincci.com.tr/)
görsel
(bkz: özge özpirinçci)
doğru yazılışı "özpirinçci" olan dolayısıyla doğru entry'de olduğum kadın sanatçı. o değilde aramızda kalsın'da çok çekici bulduğum yaşlandıkça güzelleşen kadınlardan, evlenelim dese tamam derim mesela.
fizik olarak degilde yüzü cok guzel allah var. Gamzesi ve mimikleri bi başkadır.

Edit=gamzesi varmıydı lan?
murat dalkılıç ın son klibinde döktürmüştür. makyajla beraber mimikler ile yardırarak tatlişkoluğa ulaşmıştır.
asalet akıyor o dalgalı saçlardan be.

--spoiler--

https://www.youtube.com/watch?v=QVCrH-CDl_o
--spoiler--
kendisine dirayetli duruşundan dolayı ödül falan verilmeli. Sen yıllarca flört et, hayaller kur, nişanlan adam gitsin başkasıyla evlensin. Sevgilisi mesajına geç cevap verince her sosyal mecradan laf sokup darlayan genel türk kızı profilimize karşı bunca olaydan sonra tek bir aşk acısı temalı laf sokmalı tweet atmadı.* respect!
itici kadın türü örneğidir.
Yazık kıyamamdır. Engin Altan evlenmiş ya la neslişahla ? Sen o kadar emek verdiğin adamı kısa zamandır tanıdığı kızın tekine kaptır olacak iş mi Özge?
güncel Önemli Başlıklar