bugün

(bkz: yanlış alarm)
sözlüğü "kız bulma aracı" olarak kullanana müstehaktır.
bir de işin tam tersi vardır ve başıma gelmiştir.

Sözlükten bayan bir yazar ile konuşuyormuşum diyalog şunun gibiydi ;
* çirkin kızlara kese kağıdı geçirip ilişkiye giriyorum ben.
- kese kağıdı güzeldir herhalde bende deneyeceğim fotoğraf çekimlerinde rastlıyorum çirkinlere.
* aynen hafız kızın yüzü çirkin ama vücudu 10 numara, affetmem kese kağıdı kullandırırım.
- Eee şey, ben bayanım. Çekimlerdeki çirkin erkekler için söylemiştim bunu.
* eki eki ee şey pardon o zaman, hem hiç bir kız hak etmez bu kese kağıdını hehe, değil mi?
- dıt dıt dıt..
canımdan biradere geçişteki ince çizgi.
bebeğimden müdüre geçişteki kıvırtkan çizgi.
ibne çıkmasından bir nebze daha iyi bir durumdur.

(bkz: erkek arkadaşın ibne olduğunu öğrenmek)
kişinin başından aşağıya kaynar sular dökülmesine neden olan durumdur. yazık.. *
kötü davranılan yazarın kız çıkmasından daha az hayal kırıklığı yaratandır...
bir yazardan mesaj alırsınız. entryniz çok şukela diye. eyvallah, dersiniz. birkaç lakırdı daha eder, ama siz sallamazsınız. * nick altına tesadüf edersiniz sonra ya da kız kokan bir entrysine. döner yavşarsınız. lakin iş işten geçmiştir. balık kaçmıştır. uzaklaştıkça daha büyük görünür. sonra böyle alakasız bir anda döktürür ağlarsınız. zira ağır abazansınızdır... *
(bkz: şapa oturmak)
bir de şu var:
özelden erkek diye kanka olunan yazarın kız çıkması.
(bkz: hormonlarına engel olamayan yazar)
- gözüm yazılarınızı bi yerden ısırıyo ama ahah:)
+ pardon *
- (kesin kız allala) çok güzel yazıyorsunuz bence.
+ sağ ol, yazıyoz işte ya.
- zirveye gelcek misin? :P
+ hee, düşünüyom.
- kiminle peki? ben de gitcem de, tanışırdık. bu yazıları yazanı tanımak isterim.
+ kız arakdaşımla gelcem, bi uğrıycaz şöyle. orda olursan tanışırız hocam.

- (hobarey! zıçtık iyi mi düşüncesi.) şeyy ya yaz okulum tam zirve günü sınav koymuş. tüh.
+ hocam gece sınav olur mu sabahtandır o, sabahtan.
- yok ya, benden iyi mi bilcen. pc yi de babam istiyo ben şimdi çıkıyım en iyisi.
+ zirvede görüşürüz hadi hadi.
- ^+%&'
abazanlarin sözlük popülasyonunun 90%ini olusturduklarinin ispati.
sözlüge bir nevi "kari bulma merkezi" islevi yüklendiginin göstergesi.
ayrica gecmiste bolca yasadigim durum olmustur.
tabi bizim millet alisik degil, erkekten önce adam olan, insan olan, insanligin her haline anlayis gösteren erkeklere.
öyle entryler girince, kiz sanmisti kimi maymunlar ve hemen özelden dadanmislardi.
hayir asilmanin da bir adabi var ya ama neyse.
sunu da belirteyim bunlarin cogu da sakirtti. allah ile asilan asalaklar var ya, alayinin topunu "seveyim".
bir ara hatta kekledigim sakallilar da olmustu. insanlarin seyinin rotasina takilip ne hallere girebileceklerini, nasil kendi kendilerini asaglayabileceklerini gördüm ve hemcinslerimin karakterszliginden igrendim. sonra ise durumdan gina geldi, alayina ha sektiri cektim.
o gün bugün artik efendi efendi entry girmiyorum. insancil, kibar davranmiyorum cogunluga.
gercek hayatta futbol macinda bile küfretmeyen birisi olmama ragmen, mutlaka her entrymde bir küfür vardir ki, bir takim ibneler mesafesini korusunlar.

evet amk.
amk,
amk,
amk!
(bkz: bilemiyorum boh da çıkabilir)
keşke bazı kişilere engel olsa.

+ erkeğim olum ben.
- olsun ne farkeder ki.
+ lan git manyak mısın nesin.
(bkz: baltayı penise vurmak)

başıma gelmiştir, evlat acısı gibi koyar.
Hayata dair harbi iç burkan detaylar. BEnim isim olmaz tabi.
avatar koyana kadar sikca yasadigim durum.

-nickte angel var kesin hatun!
-lan hic mi anathema dinlemediniz...

bir de erkek oldugumu ogrendikten sonra muhabbeti kesmiyorlar direkt abazan detected olmamasi icin. ogrendikten sonraki ilk mesajda dostum diye hitap et, 2 bos mesaj daha at tamamdir. karizma kurtarildi.
Ben de bir ahmakla yazışıyordum ismini vermeyeyim ama varoşun önde gideni olduğu halde beyefendi diye takılıyordu bağcılar kekosu. Neyse, Beni kız sanmış bu abazayı bi gazladim bi gazladım, amsalaklığı tavan yaptı garibanın, kapı deliği olsa sokacak şeyini. Neyse erkek olduğumu açıklayınca travma geçirdi o gün bugündür sözlüğün dayak delisi oldu garibim, gelen giden vuruyor.
görsel
sözlükte tek amacı sözlük kızlarını rahatsız etmek olan tacizcilere iyi bir ders olacak durumdur.
gerçekten sözlükten kız düşürmeyi mi düşünüyorsunuz?

hani yokluğun bu kadarı mı?
güncel Önemli Başlıklar