bugün

mübarek 14 şubat arefesinde insanı sinirden çatlatan olaydır.

tamam, methimi duymuş olabilirsin, adonislerim roma heykeli gibi olabilir, rocco gibi seviştiğim kulağına gelmiş olabilir ama her özel mesaj atanla sevişeceğim diye bir şey yok ki.

http://www.youtube.com/watch?v=hyrY3TSOShU

edit: sinirden meajla yazmışım, affola.
meajla alınıyorsa önemlidir tabi.
turkcell in yeni tarifesidir o.
(bkz: kukla masalları)
gelmeyecek mesajdır. (bkz: yazarların hayalleri)
böbrek mafyasıdır. inanma, 14 şubata 1 gün kala duyguları kullanıyorlar.
gelse gelse kızlara gelir, erkeğe gelmesi neredeyse imkansızdır.
mübarek cuma günü insanı çileden çıkaran olay.

abdestimi almışım, cuma moduna girmişim, o da ne?

'disturbing, gel beni kütürdet noolur'. oldumu şimdi yavrum. günün anlam ve önemini bilmiyorsun tamam ama benim ne kadar mutaassıp olduğumu damı bilmiyorsun.

yapmayın böyle şeyler gençler.

(bkz: başlık canlandırmak)
(bkz: gelsin ayarlar)
dün gece başıma gelen olay. kadın mıyım? yoo erkeğim. peki teklif eden erkekmi? yoo kadın yazar.
(bkz: siktir git lafını çok yanlış algılamak)
özel masajla yapılsa tadından yenmeyecek teklif.
Özel Mesaj almayan kişilerin hala inanamadığı durumdur!
iki kez başıma gelen durumdur. tabi ki de kabul ettim. ama sonradan gerçekleşmedi.
tokmakçıdır o. vuracak göt bulamadıysa size yazmıştır. dikkat edin vurayım derken vurdurmayın.
bir zamanlar başıma gelmiş olaydır. mesaj atıp "hazır mısın" demişti. dedim noluyor lan, sonra "ben öyle çok konuşmam işimizi halledelim ikimizin istekleri de belli" dedi.
ulan düşündüm canımda iskender istiyor acaba yemek mi ısmarlıcak o zaman da öğrenciyim amk açlıktan aşşaaa kan gitmiyor demek ki aklıma başka bişi gelmiyor.
dedim "evet aynı şeyi düşünüyoruz". önce "cam açalım bakalım birbirimize" dedi. o zaman da msn daha ölmedi açtık cam i bi baktım baya bi kilolu bir hatun. dedi "istanbula gel sevişelim çok kötüyüm" falan dedim noluyor amk. şaka yapıyor falan sandım ciddiye almadım belki webcam i kaydediyodur soyundurur beni ekler internete rezil oluruz, dedim ben öyle istemem falan. sonra siktir git dedi çekti gitti.

mesajları falan da silmişim 6 yıldır onu arıyorum sözlükte hala bulamadım. 100 kilo bir şeydi gören duyan varsa haber versin.
mesaj bile almayan bir yazar olan benim gibi yazarlara çok ağır bir küfür gibi gelir. Hoş değildir!
2 defa gelen mesajdır. böbrek.avi ye dikkat edin beyler. harun abiler içinizde 8 çizmesin sonra.