bugün

kimdir nedir diye merak edip yazar hakkında bilgi edinmek için yapılan eylem.
Yazarın kendi çapında dedektifliğe soyunduğu anlardır, iki dakikada analiz yapar ve sonuca ulaşır.
tanım: özel mesaj atan yazarın bilgilerine bakmaktır.

hiç başıma gelmediğinden nasıl bir duygu olduğunu bilemiyorum. haliyle kelimelere de dökemiyorum. ha yazmaktan geri kalıyo muyum? hayır.

o değil de bırakın mesaj almayı ( hem de özel ) yazdıklarıma bile cevap alamıyorum ben lan.

haaa nick altı dedin mi orda bi duracan. gelen giden oraya sıçıyor. çöp dökmek yasak, dikkat köpek var, personel harici giremez diye bi yazı yayınlıycam en sonunda. valla.
bazen yaptığım, bazen yapmadığımdır. saçma olduğu aşikâr. genelde kimsenin tavuğuna kışt demem, haliyle gelen msj da "ahaha süper" gibisinden bi msj olur. kimden tebrik aldığımı öğrenmek niye bu kadar önemli lan diye soracak olursanız, saçma olduğunu başta söylemiştim. ama yani sonra da dedim ki, hıkbık edübüdü...asdfad
Eleştiren bir mesajsa incelenme ihtimalide o kadar yükselir.
kız mı değil mi yapılandır.

kızsa yazılır, erkekse geyiğe devam edilir.
düşünceleriyle ilgili fikir sahibi olmak için yapılan bilgi edinme şeklidir.
alışkanlık haline gelen durumdur.
yazarın bayan olup olmadığını saptamak için yapılan eylemdir.
nedir ne değildir diye mutlaka yapılması gereken eylem. geçende anket yapıldı üstümde mesela. ilkten dedik bi oyuna mı geliyoruz acaba diye ama henüz bişey çıkmadı. tabi araştırdım kendisini ondan sonra karar verdim sizde öyle yapın.
ekmek çıkar mı umuduyla yapılan dokuz kusurlu hareketten biridir.
takdir ediyorum.
7. ne 8. nesillerin karizma uyandırdığı, nesil sayısı yükseldikçe off üff lere sebep olan ancak yanılma olasılığıyla sık sık karşılaştıran durumdur.
en mühim şey. ben normalde cevaplamam da az evvel öyle bi gaflete düştüm, üzerine entrilerine vs bakmadım da direkt konuştum 'insanca' gel gör ki ooooh. uçmuş millet, neyse diyecegim o, kim olduguna bakmadan cevaplamayın amk. gece gece attı sinirler.
insanda doğuştan gelen merak duygusunun sonuçlarından sadece bir tanesidir.
mesaj atmadan önce yazarla ilgili ön bilgi almak amacıyla yapılan küçük bir stalktır.
Amlı mı diye kontrol etmek içindir.
amsızsa bir işe yaramayacağı için mesaja isteksiz cevap verilir. hadi lan itiraf edin işte. burda biz bizeyiz.