bugün

özel mesaj alınmaz arkadaşlar, atılır.
bunu öğrendiğiniz vakit sevdikleriniz ile doya doya chat yapabilirsiniz.

Uludağ mirc yönetimi.
(bkz: ateşle panpa)

Sadece sexy ,komünist ,fosik, anarşist ,çevreci ,lgbtci,bölücü, Kemalist ,muhafazakâr ,seküler ve göt kılı yazarlar yazsın *
askerim la sozluk yaz bana safak oldu coni moni.
her gün düzenli olarak bu başlığa konu olabilirler mesela.
Kesinlikle ben dahil yazarların birçoğu.
(bkz: ben ben ben ben)
atabilirsiniz.
bi sıkıntınız veya paylaşmak istediğiniz bir şey olursa elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.
trakyalı kızlardan almak istediğim mesajdır. utanmayın kızlar (bkz: swh)
ne kadara alıyoz diye sormak istediğimdir. ben öğrenciyim param yeter mi bilmiyorum*
gel bi konuşcaz.
1.65 boylarında, açık tenli, 90B, ayak numarası 36, elleri minik, düzgün fikirli, nazsız, çabuk ve esprili cevap veren, bırakıp gitmeyecek, izmirde yaşayan kültürlü iyi kızlarımızı inboxuma bekliyorum. Şarkı söyleyebilip enstrüman çalabilenler favori olacaktır****.
özel mesaj ne oluyor?
Kpss aCayıp kasıyor, havalar sıcak, daha da sinirim bozuldu. Benimle aynı duyguları paylaşan varsa mesaj atsın. en azından yalnız olmadığımı bileyim, acıma ortak olsun..
Yüce rabbim hiçbirimizi bu başlığa yazıp da mesaj bekleyecek kadar vahim duruma düşürmesin.

dipnot: Kızıl saçlı, beyaz tenli ve yeşil gözlü bayanlar üstüne alınmasın.
Özel mesaj kastı, vad zap var mı.
(bkz: gecenin bir yarısında gelen özel arama)
O kadar 8. Nesiliz sizi bırakmadık hala yazıyoruz insan bir hal hatır sorar amk.
şöyle iyi hoş sohbetli biri varsa alırım bi dal.
Egolu yazarlardır.
ben değildir.
Isteyen kadınlar mesaj atabilir. Beklerim.
olum madem almak istiyonuz atsanıza mesaj istediğiniz kimselere? neden ergen kız tribi gibi 'yha ama ilk onlar atsın' diye düşünüyorsunuz ki? atın istediklerinize mesaj çekinmeyin, Sözlükte de rahat yazamayacaksanız hesabı sildirin gidin.

edit: sakin olun arkadaşlar, mesaj yağmuruna tutulacağımı bilmiyordum, tamam siz atmayın atmasını bekleyin en iyisi.
yalnızlıktan ölüyorum o yüzden ben de isterim.
Kürt hariç herkes yazabilir.
güncel Önemli Başlıklar