bugün

bir kısmı sadece dişi cinsiyetten mesaj bekleyen yazarlardır.*
Günümüz siyasetini saygı çerçevesi içerisinde geri kafalı olmadan yorumlamak isteyen varsa fikirlerine açığım.
Benimdir. 23 ten büyükler yazmasın lütfen.
dert dinlenir. Çare bulunmaz.
Çare bulunur dert dinlenmez.
Muneccim boku yedim de ben.
Atmayın lan.
Bir merry christmas mesajı neden olmasındır?
ben değilimdir. hepinizden nefret ediyorum.
görsel
Lisans mezunu, arkeolojiye meraklı, genel kültürü yüksek bir sözlük kızı ise her zaman kapım açıktır.
Mesaj almak isteyen bayan yazarlar yazabilir itinayla konuşulur.
bir de böyle kriterleri varmış gibi şu olsun bu olsun diye yazıyorlar ya o çok hoş.
yeşillendirirseniz sevinirim naçizane.
Sözlükte yeniyim açıkçası sanki sınıfa yeni gelmiş öğrenci gibi hissediyorum... ama merak etmeyin ben piyasanın nirvanası olacağım... gün gelecek televizyonlar gazeteler benim entrylerimi haber yapacak... ama şuan özelden mesaj bile atamıyorum... yinede selam verseniz veya içinizi dökerseniz bana okurum ama cevap veremem çünkü çaylağım
Siparişlere bak midem bulandı, ben kaçar.
ben değilimdir. hepinizden nefret ediyorum.
Yolla gelsin buralar biraz hareketlensin. Bu gece ekşiye giremiyorum bari burada takilalim.
Arkadaslar kimoniyo kakao ben cok istiyorum soylemeye utaniyorum nazmis sen sole dedi.
3 erkeğe 4 erkek düşen ortamda risklidir. Evet.
kendilerini evlendirme programında sanan yazarlardır. bir de sipariş vermişler ya hahaha.
valla bana herkes atabilir. zirveye katılım da olmadı tek başıma zirve yapıyorum. ilgililere duyurulur.

ne demişler "sebep sohbettir rakının birinci mezesi muhabbettir."
Kimse mesaj atmayacak, ama olsun, yine de yazdım. ¤
isteyen istediğine yazsin dökülmesin buraya yollu gibi.
Lisans mezunu, yabancı dil bilen, yurtdışı deneyimi olan ve sporla ilgili bir sözlük kızı ise neden olmasındır?
Bende istiyorum... kız olmasına gerek yok... yeter ki mesaj atın...
https://www.youtube.com/w...amp;ab_channel=kskliromeo