bugün

...adayı.

Esra erolda aslı adlı gelin adayıdır. Dubaiden özel jeti ile gelen talibini 30 saniyede ben aşk evliliği yapmak istiyorum diye paketleyip geri göndermiştir.
http://www.ensonhaber.com...ildi-izle-2014-10-30.html
Adam onun pesine duserse herturlu kapar kizi kolay lokma degil fakat bi insan zengin oldugunu neden bagirarak anlatarak fgelirki boyle bi programa çok itici.
jetle geldi diye kızın hemen amını açarak haydi sik beni diye bağıracağını bekleyen abazanları şaşırtan gelindir.
fox tv yayınlanan evlilik proğramına katılan izmirli kezbandır. proğramın mostralık gelin adaylarından. gelen kimseyi beğenmiyor. amaç başkadır o kız orada durduğu sürece programa reyting kazandırır.

cast figürasyon ekibinden.
huhuuuuuu helal olsun hanımefendiye. lakin bu olay tamamen bir oyun olabilir o da ayrı.
esra erola iyi kapak olmuştur şimdi kız kardeşine alsın helal olsun kıza..
Parayı kazanmayı biliyorlarda harcamayı bilmiyor hayvanlar. Jeti olan adam niye esra erol'a katılır lan ?
jeti var evlenme proğramın da boy göstermiş at yalanı s.... inananı .
esra erol'un programına katılıp aşık olacağını uman gelin adayıdır. sokağa çıksa şansı daha yüksek olur.
havaalani olan gelindir.
50 liralık takım elbise giyen jet sahibi mi olur amk.
jet'in kiralık olduğu anlaşıldığı andır.
kız daha jet amk, kendinden jet.

olgun kız, sevdim.
aşk evliliği istiyorsan evlilik programında işin ne diye de sorulabilir kıza tabi de sormayalım biz. tanım:mizansendir.
nerdeyse esra kocasından boşanıp adamı alacaktı lan.

kız harbi olgun amk, numarası varsa verin arayıp bir çift laf edeceğim.
şaşırılmaması gereken davranışın sahibi kız. Olay kurgu değilse tabii. Sırf çok parası var diye biriyle evlenecek mide herkeste bulunmuyor.

Birinden hoşlanmazsam ister jeti ister uçağı neyi olursa olsun beraber olmam- evlenmem şahsen. Jeti olan adam da beni ne yapsındır zaten. O başka bir konu.
isterse filosu olsun amk reddetmese hata yapardı.
Tiyatrodur. Aşk evliliği istiyorsa o programda ne işi vardır ?

Kanmayın şöyle şeylere. Biraz sorgulayın. Neden sonuç ilişkisine bakın. Sonra " medya bizi kandıriyır..." bu kafayla iyi sizi sikmiyor bu medya.